• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
(12-09-2019, 20:24:53)szyita napisał(a): Mam pytania dotyczące A129 duo:
Problem 1.
Jak wyłączyć na stałe Wi-Fi w kamerze?
Ustawiam bezpośrednio w kamerze: wyłączyć wifi i wyłączyć powiadomienia o sformatowaniu karty po iluś dniach. Po ponownym włączeniu kamery wifi startuje a przy ręcznym wyłączeniu wifi ostatnim przyciskiem pyta się o formatowanie karty. Tak jakby nie pamiętał ustawień. Co robię nie tak? Wersja firmware 1.5. Wifi normalnie łączy się z telefonem.
Problem 2.
W apce na telefon nie mogę zmienić nazwy wifi ani zmienić hasła do wifi. Apka jest aktualizowana, telefon z androidem.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Wygląda jak problem z softem. Jeśli WiFi jest wyłączone, to po prostu jest wyłączone i nie startuje samodzielnie.
Spróbuj na początek przywrócić ustawienia fabryczne, jak nie pomoże, to wgrać od nowa soft (może nowy, może 1.5) i spróbuj.
Na pewno nie jest to normalne zachowanie.

(12-09-2019, 21:22:27)mareckiabc napisał(a): Czy obiektyw przedniej kamery może przylegać do szyby w polu zakropkowanym czy musi być w miejscu gdzie nic nie ma na szybie?

Co dokładnie oznacza "przylegać do szyby"? Jeśli obiektyw będzie na wysokości kropek, to obraz będzie punktowo/obszarowo nieostry, przecież nie ma opcji, żeby obiektyw "widział" przez kropki.
Ja tak miałem w tylnej kamerze, bo źle zamontowałem - przez obszar widzenia kamery przebiegała linia ogrzewania tylnej szyby i na filmach jest to obszar nieostry.

Odpowiedz
Problem 1.
Ustawiam bezpośrednio w kamerze: wyłączyć wifi i wyłączyć powiadomienia o sformatowaniu karty po iluś dniach. Po ponownym włączeniu kamery wifi startuje a przy ręcznym wyłączeniu wifi ostatnim przyciskiem pyta się o formatowanie karty. Tak jakby nie pamiętał ustawień. Co robię nie tak? Wersja firmware 1.5. Wifi normalnie łączy się z telefonem.
Problem 2.
W apce na telefon nie mogę zmienić nazwy wifi ani zmienić hasła do wifi. Apka jest aktualizowana, telefon z androidem.

Czy zmiany ustawień w kamerze dokonujesz w momencie gdy kamera jest podłączona przez USB do komputera czy przez zasilacz z gniazda zapalniczki w samochodzie?

Wysłane z mojego GM1903 przy użyciu Tapatalka
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
(12-09-2019, 21:36:12)evad napisał(a):
Problem 1.
Problem 2.

Czy zmiany ustawień w kamerze dokonujesz w momencie gdy kamera jest podłączona przez USB do komputera czy przez zasilacz z gniazda zapalniczki w samochodzie?

Wysłane z mojego GM1903 przy użyciu Tapatalka
Zasilacz w samochodzie

Odpowiedz
Jakby ktos narzekal ze kamera droga

https://www.pepper.pl/promocje/wideoreje...gps-186685

Odpowiedz
Ale do tego cło i podatek?

Odpowiedz
(15-09-2019, 19:50:37)Jeziorko napisał(a): Ale do tego cło i podatek?

Napisz sprzedajacemu aby napisal na paczce na Invoice nr Commodity Code:
to bedzie kamera zwolniona z oplaty Cła (Vat bez zmian).

Hi there,
Please add comodity code 8525803000 on the invoice / shipping documents
Thanks

Kod jest informacją dla Celinkow co jest w przesylce i jakim procedurom w sprawie oplat jest ona objeta, kod mowi ze jest to kamera, typu Car Black Box,
z uwagi ze w PL nie konkuruje ona z innymi fabrykami jest ona zwolniona z Cla.
Jest to legalna procedura.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
Dziękuję za informację.

Odpowiedz
(15-09-2019, 22:44:02)Jeziorko napisał(a): Dziękuję za informację.

Przy składaniu zamówienia w banggood polecam zaznaczyć opcje:
  • Remove Banggood logo from the package
Wybór przesyłki to Priority Direct Mail - jest ona darmowa, ostatnio wysyłają przez GLS więc przychodzi bez VAT, ale to nie jest reguła. Jeśli chcesz się nie martwić podatkami, to banggood zwraca za VAT gdy wybierzesz " Tariff Insurance US$1.70 ".

Możesz wybrać też EU Priority line Tariff Insurance jest tam za darmo, ale sama przesyłka kosztuje $2.02.
Ważne by płacić przez PayPal + karta walutowa bądź Revolut.
Nie warto zaznaczać "add Shipping Insurance to your order US$3.40"
No i warto pamiętać o cashback (Topcashback 7%).

Odpowiedz
Dziękuję za wyjaśnienie. Już chyba dobra cena się skończyła bo pokazuje koło 700 zł.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 3 gości