• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie Giżycko
Cześć,
czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć jakiś tani warsztat lub stację diagnostyczną, która będzie w stanie przeprowadzić przegląd przedzakupowy auta ? Mam na oku Nissana Primere w Giżycku i w necie nie potrafię znaleźć sensownego warsztatu - a te do których się odezwałem jakoś dziwnie odpowiadają.

Odpowiedz
Sorry ale pierwszy lepszy zakład w twojej okolicy zrobi to za 100 zł, nie ma co szukać jakiegoś specjalnego

Odpowiedz
(24-10-2018, 22:31:52)sabiasd napisał(a): Sorry ale pierwszy lepszy zakład w twojej okolicy zrobi to za 100 zł, nie ma co szukać jakiegoś specjalnego
No to poleciałeś po bandzie w swoim pierwszym poście na naszym forum.
Zadający pytanie mieszka w znacznej odległości od Giżycka, proszę czytać ze zrozumieniem, dlaczego zadał takie pytanie.
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO + EVO 128GB / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2 + EVO+ 64GB

Odpowiedz
(24-10-2018, 23:12:59)michal napisał(a):
(24-10-2018, 22:31:52)sabiasd napisał(a): Sorry ale pierwszy lepszy zakład w twojej okolicy zrobi to za 100 zł, nie ma co szukać jakiegoś specjalnego
No to poleciałeś po bandzie w swoim pierwszym poście na naszym forum.
Zadający pytanie mieszka w znacznej odległości od Giżycka, proszę czytać ze zrozumieniem, dlaczego zadał takie pytanie.

Autor napisał że nie może znaleźć sensownego, ale nie wiem co ma na myśli. Sensowny znaczy jaki? Pierwszy lepszy powinien umieć zdiagnozować czy samochód który chce kupić jest w dobrym stanie czy wymaga mnóstwa napraw.

Odpowiedz
A może nie warsztat tylko firma, która specjalizuje się w sprawdzaniu aut przed zakupem. Korzyść taka, że nie musisz jechać od razu i tracić czas i kasę na dojazd. Nie wiem ile biorą za taką usługę. Nie będę podawał linków, żeby nie być posądzony, ale jak wpiszesz "sprawdzanie aut", to pojawiają się takie oferty. Może warto to przemyśleć.
[Obrazek: bez2.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości