• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xblitz park view ?
Witam wszystkich. 
Od dwóch tyogodni dostaję oczopląsu od oglądania i czytania na temat wideo rejestratorów . Chciałabym kupić chłopakowi pod choinkę więc mam jeszcze czas w wyborze. Niestety nie znam się za bardzo.
Ogólnie spodobała mi się Xblitz park view jako lusterko + tylna kamerka
Czy ktoś miał może styczność z ową kamerką ? 
Może mógłby mi ktoś polecić coś ciekawego do 500 zł.
Ogólnie różne czytałam opinie na temat xblitza . Jedni chwalą a inni piszą że chińska podróba. 

Może innej firmy wersja lustrzana jest lepsza ? 
Chłopak dużo jeździ i nie raz trafia na cwaniaków którzy próbują wymusić by uderzył w nich (wiadomo .. odszkodowanie itp) sama byłam świadkiem takich zdarzeń. 
Ważne jest by nadpisywało stare nagrania , nie rzucała się w oczy oraz żeby stabilne było umocowanie jej . (co do nagrań to wiadomo by było czytelne wyraziste w razie wu)

Z góry dziękuję za pomoc. Rolleyes
Pozdrawiam  Smile

Odpowiedz
@AlisP, witamy na forum,
ten Xblitz pod choinke to rozumiem ze za kare?
Ale czy napewno chlopak az tak zle postepowal Wink

tutaj wiecej o xblitz:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid265872

ceny Xblitza:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid253013
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid107134

Gdybym ja byl chlopakiem, to bylbym zadowolony z kamer typu:
Viofo A129, A119,
Blackvue DR750S-2CH (Cloud)
XiaoYi Car Dvr
Xiaomi 70 Mai Dash Cam Pro (nowa kamera z bardzo nowoczesnym sensorem IMX335) w cenie jak za kufel piwa
DDPai X3 PRO 4G cloud (nowa kamera z Cloudem, ktorego chlopak pokocha)

wszystkie te kamery maja swoje tematy, wszystkie te kamery sa znane w skali swoatowej (no moze po za DDPai X3 bo kamera jeszcze nie miala premiery). Ale sa to marki znane na miedzynarodowych forach.

Unikaj Xblitz - sa to tanie chinskie kamery a producent nawet nie dba o to aby kamera miala kondensator za 1$ sztuka zwiekszajacy bezpieczenstwo oraz niezawodnosc produktu

Unikaj tez Navitel:
To jakas Ruska marka dzialajaca jak Xblitz w PL, robia dokladnie to samo, i nie chca tanim kosztem poprawiac absolutnie nic, na forum wlasciciele tych kamer pisza o problemach nawet kiedy pytaja o firmware, oto przyklad:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid268298
"Xblitz pisze ze nie udostepnia firware" - czy to jest OK kiedy ich wlasny klient o to prosi bo ma problem? Dlaczego nie udostepnia? Bo nie chca aby wyszlo ze to ten sam firmawre co Chinka kamera za $20...
na tle dzisiajszych innych producentow ktorzy udostepniaja firmware a nawet na prosbe dodaja nowe funkcje (przyklad nizej)
to chyba nie jest raczej dobre podejscie:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid264675
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
( 5 godzin(y) temu)AlisP napisał(a): Ważne jest by nadpisywało stare nagrania , nie rzucała się w oczy oraz żeby stabilne było umocowanie jej . (co do nagrań to wiadomo by było czytelne wyraziste w razie wu)
Wszystkie współczesne  rejestratory z automatu  nadpisują stare nagrania z wyłączeniem nagran zabezpieczonych przed skasowaniem, chyba że opcja ta zostanie wy`l`aczoną.
Z tego co wiem to kamery lusterkowe średnio wypadają jeżeli chodzi o jako`s`c nagrań szczególnie w nocy, z uwago na nie najwyzszych lotów optykę zwłaszcza w przedziale cenowym 500pln teraz na topie jest kamerka w dualu Viofo A129 tylko kwota zakupu to ponad 800 z`l  lub single ok 600 pln, ale bardzo dobry stosunek ceny do jako`sci wykonania, nagrywania i bezawaryjnej pracy gwarantuj`a inne modele z serii Viofo w single czyli Viofo A 119 Pro, 119S lub najstarszy z rodziny czyli dyktator A 119. I wszystkie z wymienionych mieszczą si`e w Twoim przedziale cenowym. Osobiście na Twoim miejscu poszed`lbym w t`ą stronnę niż pakował si`e w Xblitz.

( 3 godzin(y) temu)pizdys napisał(a): @AlisP, witamy na forum,
ten Xblitz pod choinke to rozumiem ze za kare?
Przepraszam @pizdys uprzedzi`le`s mnie w trakcie pisania mojego posta

Odpowiedz
( 3 godzin(y) temu)pizdys napisał(a): ten Xblitz pod choinke to rozumiem ze za kare?

A dzień dobry 
Nieeee ,kochany jest  Smile . Dlatego właśnie wolę popytać niż kupić kota w worku i potem żałować zakupu. 
Dlatego na wstępie zaznaczyłam ,że się nie znam Wink 
Umiem obiad dobry ugotować a nie wybrać dobrą kamerkę jak widać  Rolleyes Tongue   
Czyli dobrze postąpiłam pytając o xblitza i prawdą jest co wyczytałam gdzie indziej że chińska podróbka . 

Widzę ,że po pracy będę miała co przeglądać, w zaproponowanych przez was kamerkach Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości