• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna pomoc w odczytaniu tablic z nagrania.
Panowie i Panie,

Potrzebna mi jest pomoc osoby która ma możliwość wyciągnięcia z filmu tablic rejestracyjnych pojazdu który uszkodził mój pojazd.

Please pomóżcie bo nie mam na czym ani wiedzy jak.

Odpowiedz
Wyjmij karte z kamery, zaintaluj w czytniku w komputerze i przegladnij nagrania,
UWAGA, kiedy bylo uderzenie, nagranie moglo zostac zapisane w osobnym folderze (np RO, lub Emergnecy), wiec nie panikuj tylko przegladnij foldery i czas nagran aby zweryfikowac nagrania, dany moment mozesz wrzucuc na Youtube i podac nam linka, napewno wspolnie pomozemy odczytac tablice jak beda one slabo widoczne.

thx!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Chodzi o to że nagranie mam z monitoringu obiektu przy którym parkowałem. Kamery w aucie brak bo jest w serwisie Sad

Filmu nie mogę wrzucić nigdzie publicznie bo podpisałem oświadczenie w administracji bo RODO i takie tam.

Odpowiedz
Kamera jest w serwisie czy auto jest w serwisie ? Masz nagranie i nie możesz go odczytać ? O co chodzi ? Jak mamy Ci pomoc skoro po 1 nie wiemy o co Ci chodzi a nawet jak będziemy wiedzieć to RODO nie pozwala ?

Temat do zamknięcia Tongue

Odpowiedz
Koledze zapewne chodzi o jakąś aplikację, za pomocą której, można by było wyostrzyć obraz z tej kamery monitoringu.
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości