• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakłócenia sygnału radiai kluczyka po zamontowaniu viofo a129 duo
(06-02-2019, 10:57:39)sokolek1977 napisał(a): Witam, wczoraj odłączyłem kamerę z tyłu i zasięg klucza oraz radio wróciło do normy, spróbuję może zamontować kamerę w innym miejscu jeśli znajdę trochę czasu, jeśli się coś poprawi to napiszę.
BMW GT 530d 2013r.
To może być też kwestia nie tyle umiejscowienia samej kamery ile poprowadzenia kabla sygnałowego do tylnej kamery. Być może zmiana przebiegu tego kabla rozwiąże problem.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Cześć!

Ja zauważyłem coś innego u mnie. Sama kamerka tylna u mnie bez problemów działa i niczego nie zakłóca, ale jak już zasilę kamerę kablem ACC, nie mogę odpalić samochodu, bo ten nie widzi kluczyka. Tak jakby kabel ACC zakłócał komunikację. Przetestowane empirycznie - na 100% kabel w moim przypadku. Dziś wykonam test i owinę pudełko do zmiany napięcia odcięcia folią aluminiową Smile

Odpowiedz
Witam niestety nie mam czasu się tym zająć teraz, myślę że nie długo coś pokombinuje z tą tylną kamerą, daj znać "matimoto" czy coś się zmieniło u ciebie, mi też czasem klucza nie widzi. Jak znajdę chwilę to puszczę kable dołem na początek może to pomoże dam znać.

Odpowiedz
W jakich samochodach macie te problemy (model/rok)?

Odpowiedz
(21-02-2019, 01:02:12)sokolek1977 napisał(a): daj znać "matimoto" czy coś się zmieniło u ciebie
Niestety folia aluminiowa nie zdała egzaminu, cholera wie co zakłóca sygnał w moim przypadku

(21-02-2019, 09:08:10)skansen napisał(a): W jakich samochodach macie te problemy (model/rok)?
Suzuki Swift Premium 2013 po lifcie

Odpowiedz
(05-02-2019, 13:46:21)deltoro napisał(a): U mnie przy A129 Duo "pogorszyło" się zamykanie - do 3-4 metrów. Z otwieraniem nie mam problemu nawet z kilkudziesięciu metrów, z radiem też.
Chyba muszę zweryfikować moje problemy. Prawdopodobnie to wina kluczyka. Teraz, po wymianie baterii, działa z dalszej odległości.
Czyli w moim przypadku Ford Mondeo MK4 2013 TDCI kombi nie ma zakłóceń. Antenę do radia mam na lewej, tylnej szybie, a kabelek od tylnej kamery ciągnąłem prawą stroną.
A129G DUAL + EVO 256GB
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013

Odpowiedz
Przymierzam się do montażu zestawu A129duo + Black Vue Battery Pack B-124 + Viofo Hardwire w drugim samochodzie, w związku z tym na razie tymczasowo zamontowałem Black Vue Battery Pack B-124 + Viofo Hardwire w opisywanej wcześniej przeze mnie Hondzie CR-V IV. Zarówno hands free jak i radio chodzi bez problemu. Zauważyłem natomiast, że w trybie parkingowym popiskuje kamera Confused

Odpowiedz
Witam ponownie, kabel nie ma wpływu na zakłócenia, powód to kamera, niestety przeniesienie kamery oraz kabla nic nie daje. Lipa!

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości