• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wadliwy G-sensor, nocne wideo Blackvue DR900S-2CH
Dawidzie czy sprawdziłeś może jak u Ciebie wygląda lista nagrań? Chodzi o ilość nagrać Emergency w porównaniu do Normal.

Odpowiedz
Jutro sprawdzę i dam znać.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
(17-03-2019, 21:21:08)michael2303 napisał(a): Dawidzie czy sprawdziłeś może jak u Ciebie wygląda lista nagrań? Chodzi o ilość nagrać Emergency w porównaniu do Normal.
Na karcie 128GB w mojej DR900S naliczyłem 4 pary (front + rear) nagrań emergency. Czułość g-sensor mam ustawioną na 1/1/2 (2 w osi przód-tył).

Dawid Lorenz

Odpowiedz
(15-03-2019, 20:22:57)michael2303 napisał(a): Dziękuję za odpowiedź.
Sprawę związaną z kosztami rozumiem, nie ma nic za darmo, a serwisant też człowiek i musi utrzymać rodzinę. Pracuję na podobnym stanowisku. Myślałem, że jestem wyjątkiem, bo zawsze czytam warunki na karcie załączonej z urządzeniem.
Czy może być tak, że producent nie poinformował Was i użytkowników o poprawie stabilności sensora przy kolejnych aktualizacjach? Wystarczy, że w zmianach dopisał "Stability improvements". Problem występował przy starszym oprogramowaniu, a teraz widzę na na nowej wersji czułość zmniejszyła się i raczej jest ok. A producent w korespondencji nie wspomniał o tym, że będą jakiekolwiek zmiany dotyczące sensora. Wydaje mi się, że mają gotowce na konkretne problemy użytkowników.
Spokojnie, wolę zadawać dużo pytań, ale dla producenta. Przecież to oni wypuszczają na rynek swoje kamery.

Wszystkie zmiany w oprogramowaniu są zawsze opisane i nie widzę za bardzo uzasadnienia żeby je ukrywać tym bardziej jeśli coś jest poprawione. Do tej pory nie mieliśmy zgłoszenia o zbyt czułym sensorze a trochę urządzeń już jest na rynku ,co prawda to statystyka ale też daje jakiś obraz . W tym przypadku być może nie została zapisana zmiana czułości w ustawieniach, może była wkładana inna karta z innymi ustawieniami ,problemy mogą też stwarzać nie oryginalne karty ,które nie zapamiętują ustawień. Tutaj raczej nie szukałbym winy po stronie producenta, który stara się rzetelnie podchodzić do wszystkich zgłaszanych problemów i nie zostawia klientów bez wsparcia. Dziękuję za rozsądne podejście do naszych argumentów.

Odpowiedz
Dziś rano dziwna sytuacja. Aplikacja na androidzie pokazała aktualizację kamery do wersji 1.012, ale zaktualizowało do 1.011, która w tej chwili nie jest dostępna do pobrania.
(18-03-2019, 09:56:01)evad napisał(a): Na karcie 128GB w mojej DR900S naliczyłem 4 pary (front + rear) nagrań emergency. Czułość g-sensor mam ustawioną na 1/1/2 (2 w osi przód-tył).
A jaką kartę pamięci masz założoną do kamery? Chodzi o producenta.

Jestem po testach. Porównałem nagrania z tej samej trasy z obu kamer czyli dr650 i dr900s. Na minimalnych ustawieniach dr900S jest zbyt czuła co widać na wykresach w ustawieniach. DR650 ma większy zakres ustawień, czego nie ma w dr900s. Podsumowując problem występuje nadal.
W załączniku wykres G-sensora.

Zauważyłem, że kamera dość luźno siedzi w mocowaniu do szyby. Usztywniłem mocowanie kawałkiem papieru i czas na testy. Dam znać.

Widzę, że ten problem występuje nie tylko u mnie. https://dashcamtalk.com/forum/threads/g-...ity.37392/

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Samsung Evo (pomarańczowa).

Z tym luźnym mocowaniem to może być ciekawy trop..

Dawid Lorenz

Odpowiedz
Jednak poprawienie mocowania nie pomogło.
Dawidzie, czy mógłbyś przetestować moją kamerę porównując ze swoją. Obie nagrywały by w tym samym momencie na tych samych ustawieniach. Wyślę do Ciebie cały komplet, zamontujesz i porównasz jako niezależny tester. Wszystko na mój koszt. Daj znać na PW.
Bo producent znów odsyła do serwisu.

Odpowiedz
(19-03-2019, 21:15:41)michael2303 napisał(a): Jednak poprawienie mocowania nie pomogło.
Dawidzie, czy mógłbyś przetestować moją kamerę porównując ze swoją. Obie nagrywały by w tym samym momencie na tych samych ustawieniach. Wyślę do Ciebie cały komplet, zamontujesz i porównasz jako niezależny tester. Wszystko na mój koszt. Daj znać na PW.
Bo producent znów odsyła do serwisu.
Ok, mogę to zrobić. Napisz do mnie na Dawid.lorenz@wr24.pl - tam dogadamy temat.

Dawid Lorenz

Odpowiedz
Wrzucam dla porównania wykresy z dwóch kamer, zamontowanych jedna pod drugą (DR650S oraz DR900S). Bardzo duże rozbieżności.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości