Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOD LS475W+ problem po aktualizacji firmware
#12
(15-06-2020, 11:45:34)jackn28 napisał(a):
(13-06-2020, 09:58:50)lodyga napisał(a):
(19-08-2019, 23:55:55)jackn28 napisał(a): Właśnie też tak teraz pomyślałem, że bateria nawaliła, dlatego nie trzyma ustawień. No nic nie pozostało innego jak odesłać do reklamacji. Dzięki za podpowiedzi.

Można wiedzieć czy poradziłeś sobie z tym problemem? u mnie także wystąpił po aktualizacji oryginalnego oprogramowania do najnowszej wersji.. Po wyłączeniu zapłonu kamera wyłącza się i po ponownym uruchomieniu wyskakuje wybór języka, strefy czasowej itd.. Czy w tej kamerze jest tylko jedna bateria i to ona podtrzymuje ustawienia czy jest tez bateria tylko służąca w tym celu?

pozdrawiam wszystkich

Tak. Wysłałem do serwisu, który stwierdził, że nie da się naprawić i dostałem nowy egzemplarz. Nie mam pojęcia jakie są baterie, ale radzę Ci zgłosić wadę i oddać do serwisu.

Akurat wyszło tak że kamerę nie tak dawno kupiłem za 300 zł poprzez outlet sklepu Avans. Akcesoria i sama kamera jak nowe, wszystko w foliach itd. aczkolwiek po paru przejazdach i spojrzeniu na jakość postanowiłem ją zwrócić gdyż mam taką możliwość i być może zaopatrzę się w viofo a119 v3 (GPS+adapter+ filtr) 420 zł komplet z Ali także chyba odpuszczę akcję z serwisowaniem..

Szukałem względnie taniej kamery z jak najlepszym stosunkiem do jakości i myślałem że jeśli za 300 zł uda się wyrwać sprawną ls475w+ to będzie bajka no i wszystko było ok do czasu aktualizacji.. zdziwił mnie też wybór tylko dwóch trybów rozdzielczości które były dostępne.

Trochę się rozpisałem a miałem tylko podziękować za szybką odpowiedź hehe Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości