Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo MT1 - kamera 2CH dla motovcykli i nie tylko
#1
Nie znalazłem informacji na forum o tej kamerze, poniżej krótka specyfikacja i zdjęcia:
Dwukanałowa kamera Full HD 1080P z Sony Starvis
Wi-Fi
GPS
G-sensor
Kondenasator
Automatyczne rozpoczęcie nagrywania po uruchomieniu silnika
Obsługa kart SD do 256GB
Pilot zdalnego sterowania
Wodoszczelna i pyłoszczelna  - IP66

[Obrazek: attachment.php?aid=479]
[Obrazek: attachment.php?aid=480]
[Obrazek: attachment.php?aid=481]
[Obrazek: attachment.php?aid=482]


Załączone pliki Miniatury
               
 
Odpowiedz
#2
Jak coś, to zapraszam:
https://www.wideorejestratory24.pl/kamer...-viofo-mt1

Z racji tego, że sezon motocyklowy jeszcze "śpi", zestaw ma na razie status "Poczekalnia", ale zamawiać można...
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#3
Myślę, że to ciekawa alternatywa dla zwykłych kamer samochodowych... Ma bardzo kompaktowe rozmiary... Problemem może być jedynie długość kabli, który może utrudnić montaż... Ale jeśli ktoś ma schowek sufitowy to powinien dać radę gdzieś upchnąć jednostkę centralną.
 
Odpowiedz
#4
Ciekawa sprawa jak i gdzie to zamontować???
Ja na moto używam kamery sportowej na kasku. Kamera wtedy "rejestruje" to i gdzie patrzy motocyklista.
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#5
(05-02-2020, 13:46:30)skansen napisał(a): Myślę, że to ciekawa alternatywa dla zwykłych kamer samochodowych... Ma bardzo kompaktowe rozmiary... Problemem może być jedynie długość kabli, który może utrudnić montaż... Ale jeśli ktoś ma schowek sufitowy to powinien dać radę gdzieś upchnąć jednostkę centralną.

Bardziej obawiam się mocowania obydwu kamer, które już na zdjęciach wyglądają na takie, które raczej trudno będzie w samochodzie pod szybą sensownie zamontować.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#6
Widziałem instalacje kamer motocyklowych w osobówkach. Wyglądały bardzo fajnie. Główna zaleta to dyskrecja-można kamerę niemal całkowicie zamaskować... Z opinii o tej kamerze wynika, że ma "bebechy" zbliżone do Viofo A129... Brakuje w niej trybu parkingowego... Pojawiły się sugestie dołożenia "kitu samochodowego"... Może Viofio o tym pomyśli. Byłby to strzał w 10...
 
Odpowiedz
#7
Konstrukcyjnie prawie że idealna, nieraz już pisaliśmy właśnie o takim rozwiązaniu, jakby jeszcze tylko byłby ten tryb parkingowy... Smile
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
#8
Pytanie tylko do motocyklistów, Czy ktoś użytkuje którąś z tych kamer, co przekonało Cię do zakupu właśnie tej kamery .
Pozwoliłem sobie zamieścić dla szukających kamerki dual zamontowane na stałe do motocykla, które wpadły mi w oko i są dostępne w PL.
1. Wideorejestrator motocyklowy MIO MiVue M760 Dual cena ok . 1560 zł.
2. Wideorejestrator motocyklowy VIOFO MT1 cena ok. 1310 zł
3. Wideorejestrator motocyklowy INNOVV K2 cena ok. 1300 zł.
4. Wideorejestrator motocyklowy KAMERY 1080p SONY GPS IP67 cena ok. 600 zł.
5. Wideorejestrator motocyklowy 2 KAMERY 1080p 720p WI-FI cena ok. 500 zł.
 
Odpowiedz
#9
(14-02-2021, 17:20:13)JarekC3 napisał(a): Pytanie tylko do motocyklistów,  Czy ktoś użytkuje którąś z tych kamer, co przekonało Cię do zakupu właśnie tej kamery .
Pozwoliłem sobie zamieścić dla szukających  kamerki dual zamontowane na stałe  do motocykla,  które wpadły mi w oko i są dostępne w PL.
1. Wideorejestrator motocyklowy MIO MiVue M760 Dual cena ok . 1560 zł.
2. Wideorejestrator motocyklowy VIOFO MT1 cena ok. 1310 zł
3. Wideorejestrator motocyklowy INNOVV K2  cena ok. 1300 zł.
4. Wideorejestrator motocyklowy KAMERY 1080p SONY GPS IP67 cena ok. 600 zł.
5. Wideorejestrator motocyklowy  2 KAMERY 1080p 720p WI-FI  cena ok. 500 zł.

Ja użytkuję kamerę GoPro mocowaną na kasku. Moto to nie samochód, dlatego warto jest aby kamera rejestrowała, ten kierunek, w którym motocyklista patrzy...
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości