• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi 70mai A800 4K DUAL [Sony Starvis IMX415 + Hi3559 V200]
Po ostatniej aktualizacji A800 (nie S) kamerka się nie wyrabia z klatkami. Film z przedniej kamery nagrywa tylko 83% materiału. Zobaczę czy odpięcie tylnej pomoże, ale ogólnie jest słabo. Kamera ma również problem z blokowaniem filmu, jeśli zbyt wcześniej po pierwszym lockowaniu zrobimy to ponownie to jest szansa że kamerka zgubi fragment filmu lub nawet całe 3 minuty filmu.

Odpowiedz
Kolejna kamera od 70mai: M500

1CH, 5MP, 1944p, F2.0, HDR, widok 170°, pamięć wewnętrzna 32-128GB, moduł 4G (chmura?), GPS, bateria 500mah, czujniki ciśnienia opon (poprzez BT), tryb parkingowy

https://youtu.be/RopC3z9ANq8
https://ifworlddesignguide.com/entry/309...h-cam-m500
https://detail.m.tmall.com/item.htm?id=6...6:89486051

Dziwnie podobna do ddpai mini 5.
[Obrazek: ddpai.png]

Odpowiedz
Ja mam a800s z tylnia kamerka w zestawie .
Ale jestem troche zawiedziny jakością nagrań .
Wydaje mi sie żę moja stara Xiaoyi Yi Dash Camera narywała ładniejszy obrazek nawet na 1080p .
Wieksze są tu refleksy , odbicia od szyby .- jak sobię z tym radzicie ?

Co to za opcja w trybie parkingowym - Automatyczne wyłączanie po 5, 10 20 min , Nie wyłączaj automatycznie

Na filmie z Wideorejestratory24.p gościu omawia że może być wyłaczone a mi wtedy kamera nagrywa cały czas..
Jak 5min to czuwa .- i tryba parkingowy działa

Porażka wrażliwosć na kolizje - przejazd szybki przez drogę ekspresową przez łaczenie płyt , czy klejoną asfalnową drogę uruchamia nagranie awaryjne

Odpowiedz
(13-09-2021, 00:28:42)jonq napisał(a): Ja   mam  a800s   z  tylnia  kamerka  w zestawie  .
Ale  jestem troche zawiedziny   jakością nagrań  .
Wydaje mi sie  żę  moja  stara  Xiaoyi Yi Dash Camera   narywała  ładniejszy obrazek nawet   na 1080p .
 Wieksze   są  tu  refleksy , odbicia   od  szyby .-   jak  sobię  z tym radzicie ?

Co  to za  opcja w trybie parkingowym   -  Automatyczne wyłączanie po 5, 10 20 min  , Nie wyłączaj automatycznie

Na  filmie   z  Wideorejestratory24.p   gościu  omawia  że  może  być wyłaczone  a  mi  wtedy  kamera  nagrywa cały czas..          
 Jak  5min    to  czuwa  .-  i tryba    parkingowy  działa

Porażka wrażliwosć  na kolizje    -  przejazd    szybki   przez   drogę  ekspresową    przez  łaczenie płyt  ,  czy klejoną  asfalnową   drogę     uruchamia   nagranie awaryjne

Refleksy i odbicia od szyby - normalne, tego nie wyeliminujesz bez filtra CPL, a tych do 70mai niestety nie ma (jeszcze). Inna sprawa to kwestia zużycia przedniej szyby, ilość mikro-rys na niej od wycieraczek, pyłu itp. Jeśli szyba jest mocno porysowana, to tego też nie da się przeskoczyć bez wymiany szyby. Więcej tutaj:
https://wr24support.freshdesk.com/suppor...%B3w-jazdy

Automatyczne wyłączanie - jeśli masz zasilanie stałe podpięte do kamery, to po 5,10,15,itp minutach od zaparkowania kamera się wyłączy i przejdzie w tryb parkingowy pasywny (czuwanie na wstrząsy).
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
(13-09-2021, 10:24:17)evad napisał(a): Refleksy i odbicia od szyby - normalne, tego nie wyeliminujesz bez filtra CPL, a tych do 70mai niestety nie ma (jeszcze). Inna sprawa to kwestia zużycia przedniej szyby, ilość mikro-rys na niej od wycieraczek, pyłu itp. Jeśli szyba jest mocno porysowana, to tego też nie da się przeskoczyć bez wymiany szyby.

Automatyczne wyłączanie - jeśli masz zasilanie stałe podpięte do kamery, to po 5,10,15,itp minutach od zaparkowania kamera się wyłączy i przejdzie w tryb parkingowy pasywny (czuwanie na wstrząsy).

Refleksy i odbiia porównując do yi camdash którą nie dawno sciagnełem to tutaj są bardziej widoczne , w tym samym miejscu miałem je zamontowane .

Z automatyczne wyłaczanie to mam rozumieć że kamera po tym okreslonym czasie przejdzie w tryb parkingowy

Mam teraz ustawiony 5min i kiedy kamera nie jest zasilania po stacyjce( przewód kit )
widać powiadomienie że przechodzi w tryb parkingowy nie czeka tych 5 min
Czyli nie nagrywa

A jak działa u Was wrażliwos na kolizje w czasie jazdy ?
Tak jak opisałem ze u mnie sie bardzo czesto włącza ?

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości