• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DDpai mini problem z trybem parkingowym na HK3.
Od kilku dni testuje DDpai i naprawdę jestem pod wrażeniem. Samej kamerki, jakości nagrań i funkcjonalności aplikacji. Aż dziwie się, za na autowrzuta.pl nie ma wątku o tej marce...

Odpowiedz
Moze akurat tej ktorą masz nie ma, ale ich TOP modele sa wspomniane na forum, jedna poddana byla testom (np DDPai Mini 3). Masz racje DDPai robi wrazenie co tez wieokrotnie pisalem na forum.
Kiedys pisalem ze DDPai ma potencjal i nie zdziwi mnie dzien kiedy podbiją rynek, maja nawet mamere z boxem do komunikacji przez 4G Cloud, co pokazuje wysoki poziom rozwijania produktow:

Watek o DDPai X3 PRO:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid267613

DDpai mini 3:
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid261826

Nie ukrywam, DDPai mini 3 robi na mnie ogromne wrazenie, super mala metalowa rurka (prawdziwy metal), gumowany, ze swietnym mocowaniem.
Ich kamery zdobywaja nagrody Design Award, i nie mam nic przeciwko aby podbijały rykek.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
Wracam do tematu problemu z wejsciem w tryb parkingowy kamer DDpai mini na zestawie Hardwide Kit 3. W dniu dzisiejszym podjąłem kolejne próby ttm razem na pojeździe z nowym akumulatorem, którego moc wyjściowo wynosiła 12,6V. Przewód czerwony z oznaczeniem ACC połączony do bezpiecznika "po stacyjce", przewód żółty z oznaczeniem VCC podłączony do bezpiecznika, który jest cały czas pod prądem. Czarny GND masa- śróba przy karoserii. Po przekręceniu kluczyka kamera natychmiastowo rozpoczyna nagrywanie sygnalizując ten fakt, komunikatem głosowym "DDpai hello" oraz pulsowaniem pomarańczowej diody/nagrywanie/. I właśnie w tym momencie kończy się mój "sukces". Po zgaszeniu zapłonu kamera kończy pracę w ciągu 3-5 sekund. Po sugestii kolegi pizdysa zmieniłem nawet przewody w gwiazdach bezpieczników VCC wpiąłem w gniazdo bezpiecznika aktywne po zapłonie a ACC w gniazda aktywne cały czas. Bez rezultatu efekt identyczny z opisanym wyżej. Kamera pracuje tylko po zapłonie w chwili zgaszenia silnika gaśnie. Idąc dalej wchodzę w ustawienia anglojężycznej aplikacji. Zastanowiło mnie ustawienie podkreślone na czerwono / zdjęcia poniżej/ informujące, że po 15min postoju kamera wejdzie w tryb parkingowy. Ok myślę sobie może jest podobnie jak w Viofo A129 że po 90 sek przełącza tryb jazdy w tryb parkingowy z tą różnicą, że na 15min wyłącza się kamera całkowicie i wchodzi w tryb parkingowy po 15min. Czekam odpowiednio 15min nawet pół godz nic....kamera nie działa w trybie parkingowym.
Dodam, że testowałem to na trzech różnych egzemplarzach kamer i 3 różnych adapterach zasilania HK3. Także wykluczam absolutnie awarie jednego z wymienionych. Innych ustawień trybu parkingowego po za czasem w jakim ma nagrywać i rodzajem nagrania "poklatkowe" itd nie ma.

Macie jakiś pomysł bo jestem już bezradny? Ma ktoś kamere Ddpai?

......

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości