Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xblitz P500 - problemy z nagrywaniem
Witajcie. 
W ubiegłym roku na urodziny dostałem wideo rejestrator P500. Od razu dokupiłem do niego kartę pamięci Samsung EVO Plus 128GB, parę dni potestowałem, w końcu na stałe przywiesiłem do szyby i zapomniałem o nim. 
Jakoś ostatnio potrzebowałem podejrzeć nagrania i okazało się, że rejestrator od jakiegoś czasu nie nagrał kompletnie nic, poza tym jakieś 80% pamięci było zapełnione bardzo starymi zabezpieczonymi nagraniami.
Usunąłem wszystko z karty, ustawiłem G-sensor na minimalną czułość i z powrotem zamontowałem do auta. W między czasie zrobiłem jakieś 1k km. Dzisiaj zobaczyłem, że auto jest przerysowane - chciałem sprawdzić czy jest może nagranie z tego zdarzenia i znowu ta sama sytuacja co powyżej. Nie dość, że nie ma nagrań z ostatnich 4 dni to to co się udało nagrać to kilku sekundowe klipy z trybu parkingowego.... Kamera nagrywa kilkanaście jak nie kilkadziesiąt krótkich klipów kiedy auto stoi w nocy przed domem, kiedy zupełnie nic się nie dzieje. 
Co jest kurde nie tak z tą kamerą? czy ja coś źle ustawiłem czy jak bo już nie rozumiem...

Odpowiedz
@byczynho, witamy na forum,

W kamerze padla karta pamieci i najprawdopodobniej wbudowana bateria, to wlasnie przez ta baterie nagrania byly urywane co doprowadzilo do uszkodzenia karty pamieci, sprawdz karte pamieci (Zakladam ze byla sprawna i oryginalna), tutaj masz program do testowania kart, na koncu bedziesz miec wynik testu "pass/ok/good" lub "faulty":

http://trajano.webd.pl/pliki_aw/karta_pa...2testw.exe
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
Karta i bateria są okej. Od wczoraj kamera leży na biuru i zdążyła nagrać 16 klipów 15 sekundowych... Może ten tryb parkingowy gryzie się z funkcją wideo rejestracji ?

Odpowiedz
Jak masz wlaczony wykrywacz ruchu to tak, moze on powodowac takie objawy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości