• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[sprzedam] Viofo A129-G Duo IR + GPS
Information 
Cześć, 
mam na sprzedaż 2-kanałową kamerę Viofo A129-G Duo IR + GPS, a ponieważ lubię to forum postanowiłem dać ogłoszenie najpierw tutaj, a jeśli nie pójdzie, to za kilka dni zwyczajnie wystawię na portalach ogłoszeniowo-sprzedażowych. 

Cena 799zł + kw (paczkomat, lub ew. jak ktoś się uprze to Poczta Polska na własną odpowiedzialność).

Na życzenie mogę wystawić przez Allegro (doliczając oczywiście ich haracz), acz robiłem już deal'e z użytkownikami tego forum więc ktoś tam może poświadczyć, że jestem wiarygodny. 

Kamera używana, w stanie jak nowy, ustawienia fabryczne. Pracowała poprawnie z kartą 128GB.
(zmieniłem auto, ale kamery było mi szkoda więc zdemontowałem, a w międzyczasie jednak w nowym aucie zamontowałem już inną kamerę)

Opis i specyfikacja na stronie producenta:
https://www.viofo.pl/oferta/kamera-samoc...UO-IR-TAXI

W komplecie wszystko co fabryka dała tj.:
- kamera przód
- kamera tył z podświetleniem IR
- podstawka GPS (wersja najnowsza, działająca z hardwire kit + tryb parkingowy - testowane)
- ładowarka pod zapalniczkę
- 4m kabla do ładowarki
- 6m kabla do tylnej kamery
- 0,5m kabla do tylnej kamery (do montażu na przedniej szybie)
- krótki kabel DATA do komputera
- narzędzie do tapicerki
- taśma montażowa 3M (oryginalna)
- haczyki montażowe
- instrukcja
- oryginalne opakowanie i zabezpieczenia transportowe

Uwaga, w zestawie brak karty microSD, należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. 

Ciekawostka: kamera ma wgrany firmware w wersji 2.2 od A129 Duo - czyli nowszy niż najnowszy dostępny ze strony producenta. Taki dostałem przy okazji kontaktu z supportem i byłem z niego bardzo zadowolony. W każdej chwili można oczywiście wrócić do firmware ze strony.

Jednym słowem wszystko co na fotce poniżej.

Kontakt przez PW lub e-mail (mam nadzieję, że dostanę powiadomienie z forum, a jak nie to zajrzę tu czasem). 

pozdrówki

[Obrazek: OkjKuGr.png]
[Obrazek: UalkMvv.png]
[Obrazek: LLaEPkU.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości