• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejki forumowe
No ja az tak pesymistycznie bym nie zachodzil w maznik Smile co sie ma stac to i tak zapewne sie stanie Tongue
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]

Odpowiedz
Dario67 napisał(a):No ja az tak pesymistycznie bym nie zachodzil w maznik Smile co sie ma stac to i tak zapewne sie stanie Tongue

Zwłaszcza na osiedlach. Ciocia Lola mówiła mi kiedyś, że młodzież chodziła po osiedlu i kopała w auta :evil:
Stan pkt 0

Odpowiedz
Dario67 napisał(a):No ja az tak pesymistycznie bym nie zachodzil w maznik Smile co sie ma stac to i tak zapewne sie stanie Tongue

Niby tak, ale ja wolę ostrożnie podchodzić do tego typu "zachęcających" naklejek.

Podam Wam przykład. Szwagier od 3 lat ma bardzo fajne i ładne auto, które kupił w salonie a, że w rodzinie ma 2-gie 4 letnie i to właśnie ten 4 latek używane jest częściej tego 3 letniego wyciąga z garażu na niedzielne wyjazdy do kościoła, zakupy i wypady z rodzinką na piknik poza miasto :mrgreen:

Pół roku temu zarejestrował się na pewnym forum marki jego 3 letniego auta. Znalazł tam podobny temat do tego tematu. Podobny, bo tamten dotyczył naklejki z napisem bodajże "Nie obijam drzwi" (w przesłaniu tamtej naklejki chodziło o to, że kierowca tego auta nie obija drzwi innym autom np. przy wysiadaniu na parkingu przy markecie). Zamówił taką naklejkę, która dotarła bodajże w piątek czy sobotę, po czym nakleił ją na tylnią szybę.

Przez 2,5 lata można napisać tylko parkowania na parkingu kościelnym (podczas mszy), przed marketem (podczas zakupów) nic z jego autem się nie stało. Dzień lub dwa po naklejeniu na tylną szybę w/w naklejki wracając z zakupów doznał szoku, kiedy zobaczył, że prawe przednie i tylne są poobijane, ale nie tak delikatnie tylko perfidnie jakby ktoś bez zastanowienia otworzył energicznie drzwi nie patrząc, że po prawej stronie stoi auto.

Pech czy złośliwość innego kierowcy :?: Moim zdaniem złośliwość, bo tak jak wyżej napisałem przez 2,5 roku nic się nie stało a dzień czy 2 po naklejeniu w/w naklejki "no masz Confusedhock: ".

Także ja wolę nie ryzykować i nie naklejać żadnego typu naklejek. Takie jest moje zdanie, ale spytam może ktoś z rodziny będzie chciał taką naklejkę Wink

Odpowiedz
Trajanku - jak coś, to ja się piszę na jedną sztukę na moją MULTIPLE. Mogę odebrać osobiście u ciebie??
Wkrótce dodam coś wartego uwagi do działu "DOWNLOAD" tak jak Ci mówiłem.

Odpowiedz
Krótko - NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZYĆ TO NASZE SAMOCHODY I MY DECYDUJEMY CO SOBIE NAKLEJAMY :evil:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
zybi2008 napisał(a):Krótko - NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZYĆ TO NASZE SAMOCHODY I MY DECYDUJEMY CO SOBIE NAKLEJAMY :evil:

zybi, jeżeli uważasz, że mój post to zastraszanie innych to proszę go usunąć. Ja ze swojej strony z czystym sumieniem mogę napisać, że nie miałem tego na myśli a opisałem jedynie prawdziwą sytuację, jaka się wydarzyła. Także, jeżeli ktoś odebrał mój post, jako zastraszanie czy jeszcze w inny sposób to przepraszam.

edit//zybi2008

Nie ogólnie pisałem że każdy ma prawo naklejać co chce a taka naklejka nie powinna być powodem agresji na drodze

pozdrawiam

Odpowiedz
Przyznam się że naklejka oprócz określenia przynależności do forum miała, moim skromnym zamysłem, mieć jeszcze takie zastosowania że odstrasza oczywiście ewentualnych "cwaniakow", ale pomyślałem sobie że w momencie (czego oczywiście nikomu nie życzę ) wypadku gdzie nie można przekazać policji co się stało bo zabrano nas do szpitala lub coś gorszego, ta naklejka naprowadzi policję na zainstalowany wideorejestrator i doprowadzi to do odtworzenia wypadku. Wtedy rejestrator staje się prawdziwą czarną skrzynką Smile
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]

Odpowiedz
Specu- moim zdaniem to czysty zbieg okoliczności. Może inna sytuacja ale jakże ciekawa. Zawsze kołpaki przypinałem spinkami coby nie odpadły na autostradzie (powinno się ściągać powyżej jazdy ze 100km/h), pewnego dnia z tatą wymieniliśmy auto i tam były oryginalne oplowskie kołpaki i tak jeździliśmy prawie rok (bez przypinania), pewnego dnia tato zapytał mnie dlaczego nie mamy spinek na kołpakach że mogą odpaść a są fajne ładne. No to powiedziałem że rok już jeździmy i jest ok. Pech chciał że następnego dnia zgubił jednegoSad

Myślę że bardziej się ktoś by wkurzył jakby jemu się coś nakleiło, w stylu "nagroda za ...parkowanie". Czasami ludzie mają rózne głupie teksty na ramkach od tablic, czy naklejki.
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]

Odpowiedz
Chciałem podziękować za naklejki.
Piszę dopiero teraz bo wczoraj w nocy wróciłem z delegacji.

Odpowiedz
YAROCZ - 8szt.
JANU - 2szt.
AZET - 2szt.
PABLO - 2szt.
ZYBI2008 - 2szt.
mariuszkucz1-2szt

Odpowiedz
mariuszkucz1 napisał(a):YAROCZ - 8szt.
JANU - 2szt.
AZET - 2szt.
PABLO - 2szt.
ZYBI2008 - 2szt.
mariuszkucz1-2szt

Teraz to chyba trzeba by było zrobić osobiste zamawianie naklejek przez PW do Trajano. Bo ta lista została już zrealizowana i naklejki dostaliśmy :taniec:
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości