Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejki forumowe
#1
Noszę się z zamiarem zamoówienia naklejek forumowych. Za drobną opłatą (zwrot kosztów) będzie można sobie takową zamówić.
Jaki jest powód naklejenia takiej naklejki oprócz zamanifestowania przynależności do forum? W razie wypadku gdzie kierowca nie może opowiedzieć o jego przebiegu, bo np. został zabrany do szpitala, taka naklejka może zasugerować obecność wiedo rejestratora i spowodować szybsze dojście prawdziwego przebiegu zdarzeń. Poza tym, taka naklejka może spowodować powstrzymanie się chamskich kierowców, i stworzenie swoistego "bata" ostrzegając "Zachowujesz się jak kretyn na drodze? Wiedz, że możesz tego pożałować" Smile
Jeśli są chętni na taką naklejkę proszę się dopisać. Jeśli zbierze się więcej niż 10 osób zamówię pierwszą partię i skontaktuję sie z zainteresowanymi w celu ustalenia sposobu dostawy Smile
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]
 
Odpowiedz
#2
Fajny pomysł.
Jestem za ( 8 szt ).
 
Odpowiedz
#3
yarocz napisał(a):Fajny pomysł.
Jestem za ( 8 szt ).

8 sztuk, a co ty chcesz całą szybę tym okleić?? :lol: :lol:

A jak taka naklejka będzie wyglądać?? Jakie rozmiary??
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#4
Ja chcę okleić tylko 3 prywatne rodzinne auta, jedno służbowe i kilka naklejek przekazać kolegom z pracy posiadającym już rejestratory. Wink
Może jeszcze żonę i córkę to byłbym spokojniejszy jak mnie nie ma w domu. :lol: :lol:
Moim zdaniem wystarczy naklejka w formie logo ze strony.
 
Odpowiedz
#5
Dokładnie tak to ma wyglądać Smile rozmiar ok. 10x10x10 cm Smile
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]
 
Odpowiedz
#6
No to super.
Rezerwuję 8 szt. Wink
 
Odpowiedz
#7
To jednak się zdecydowałeś na takie co kiedyś zrobiliśmy : ) Cieszę się...ja rezerwuję dwie : ) Już masz 10...zamawiaj Big Grin
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.
 
Odpowiedz
#8
Też rezerwuje 2 Smile mógłby link na tej naklejce być trochę bardziej widoczny co Wy na to? Wink
 
Odpowiedz
#9
To ja też skuszę się na 2. Zgadzam się z przedmówcą: adres strony powinien być większy, może umieścić go pod kamerą na żółtym tle, lub zrobić grubszą linię.
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#10
No ze 2 sztuki bym prosił link czarny proponuje lub niebieski lub na każdym ramieniu
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#11
trajano napisał(a):Noszę się z zamiarem zamoówienia naklejek forumowych. Za drobną opłatą (zwrot kosztów) będzie można sobie takową zamówić.
Jaki jest powód naklejenia takiej naklejki oprócz zamanifestowania przynależności do forum? W razie wypadku gdzie kierowca nie może opowiedzieć o jego przebiegu, bo np. został zabrany do szpitala, taka naklejka może zasugerować obecność wiedo rejestratora i spowodować szybsze dojście prawdziwego przebiegu zdarzeń. Poza tym, taka naklejka może spowodować powstrzymanie się chamskich kierowców, i stworzenie swoistego "bata" ostrzegając "Zachowujesz się jak kretyn na drodze? Wiedz, że możesz tego pożałować" Smile
Jeśli są chętni na taką naklejkę proszę się dopisać. Jeśli zbierze się więcej niż 10 osób zamówię pierwszą partię i skontaktuję sie z zainteresowanymi w celu ustalenia sposobu dostawy Smile


Rewelacyjny pomysl bo w koncu strach powoduje respekt Smile wiec jest to jak najbardziej trafione w Dabrowie Gorniczej jest fajna drukarnia i robia swietne rzeczy znam to z autopsji gdyz na Forum Citroena robilismy tam sobie nadruki na tylnia szybe Tongue
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości