• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AutoWrzuta w TVN Turbo
Podobn kazdy z nas w starciu z psychiatrą czy psychologiem nie ma szans, bo każdemu coś wynajdzie Smile Nie ma się co oburzać. Osobiście wiem jaki cel mi przyświeca (nie ten przytoczony przez psychologa Smile ) i to mi wystarczy Smile
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]

Odpowiedz
Również oglądałem i dzięki temu tu trafiłem. Bardzo fajny pomysł. Teraz jeszcze tylko zakup kamerki....i standardowy dylemat którą wybrac ;-)

Odpowiedz
TomekEg napisał(a):Również oglądałem i dzięki temu tu trafiłem. Bardzo fajny pomysł. Teraz jeszcze tylko zakup kamerki....i standardowy dylemat którą wybrac ;-)

Jak widać po kolejnym przybyszu dzięki reportażowi w programie "Turbo kamera" zyskujemy kolejnych userów Smile Oby nie były to "chwilowe aktywności" Wink

P.S. Kolejny user posiadający Vectrę C ? (awatar)Smile

Odpowiedz
Vectry C to mi się kojarzą z nieoznakowanymi miśkami Smile
(Sorki za offtop Smile )

Spojrzałem w statystki od momentu wyemitowania programu w TVN Turbo Smile lepszej reklamy nie ma.
Gratuluję Wink
[Obrazek: 9035.png]

Odpowiedz
Bravais napisał(a):Vectry C to mi się kojarzą z nieoznakowanymi miśkami Smile
(Sorki za offtop Smile )

Za mną, mimo iż mam czarna Vectrę C kombi po lifcie tworzy się czasami sznur aut, ale nie, dlatego, że wolno jadę tylko, dlatego, że najprawdopodobniej boją się mnie wyprzedzić, bo myślą, że policja w nieoznakowanym jedzie (tak tak może to dziwne, ale osobiście mijałem już kilka nieoznakowanych Vectr kombi a nawet w "Uwaga pirat" była jedna Smile) :roll:

Bravais napisał(a):Spojrzałem w statystki od momentu wyemitowania programu w TVN Turbo Smile lepszej reklamy nie ma.
Gratuluję Wink

Ja się zastanawiam jak udało się trajano załatwić reportaż w TVN Turbo Smile

No właśnie trajano jak to zrobiłeś ? Smile

Odpowiedz
Ha, panowie. Właśnie w tym problem że pojęcia nie mam. Kiedyś napisałem na ogólny mail do nich o takich urządzeniach jak wideorejestratory, w czym się przydają itd i że chętnie bym obejrzał materiał o nich. Oczywiście napisałem też o stronie, ale w najśmielszych snach nie podejrzewalem że się odezwą Smile

[trajano]

Odpowiedz
Trajano Ty Jestes w czepku urodzony Smile innego wytlumaczenia nie mam Smile
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]

Odpowiedz
Dzięki programowi dowiedzielismy się o rejestratorach oraz o Was, super sprawa...

Odpowiedz
Cieszę się Smile mam nadzieję że kiedyś się przyda takie nagranie ratując ci trochę kasy, ale i z czasem wrzucisz ciekawe nagranie Smile

[trajano]

Odpowiedz
Ale osób przybyło na forum po dzisiejszym programie "Turbo kamera" ja pitole Big Grin

Odpowiedz
ja wogóle nie wiedziałem ze są takie urządzenia... dopiero po programie zacząłem się interesować tym tematem... teraz szukam kamerki co by mnie zadowoliła może gwiazdor przyniesie Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości