Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HTC sensation + ladowarka + uchwyt na szybe.
#1
[Obrazek: kgrhqvn0e63wbouubo4zhuo.jpg]

[Obrazek: chtchod02003a1.jpg]

Parametrow nie potrzeba bo jak zwykle w telefonach nie maja znaczenia.

Wiec jakosc niesamowita, mamy tu doczynienia z HD i interpolacja dzieki ktorej mozemy rozwinac obraz do rozmiarow nawet uwaga 50 cali i szczegoly sa swietne, nie ma pikseli. Zoom niesamowicie szybki i plynny, mozliwosc bluskawicznej pbslugi 30gb karty kiedy sam w sobie posiada rowniez 30gb. Jest okropny -, mikrofon jest tak czuly ze nagrywa od szumu wiatru do ''cykania zegarka'' na reku jesli taki macie z czego wychodzi na odtwarzaczu materialu burza pustynna.

Uchwyt zaprezentowany to jedyny uchwyt ktory trzeuma ten telefon porzadnie i nie przenosi zadnych drgan, ale tez ma wade. Niestety w obiektywie ze wzgledu na jego prawie 185 kontne spostrzeganie widac kawalek przyssawki w prawym gornym rogu. Nie rpzeszkadza to w ogladaniu, ale denerwuje jesli chcecie nagrac krajobrazowa trase, a nie zdarzenie drogowe.

Oceniam na 5+
 
Odpowiedz
#2
Wszystko ładnie pięknie. tylko czy każdego będzie stać na tak drogie telefony które proponujesz :!!!:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#3
IHMO telefon jest do rozmów, a nie jako rejestrator jazdy bo za duży gabaryt.
Choć jak kogoś stać to mu wszystko jedno czym nagrywa :coool:
[Obrazek: us-fan.png]
 
Odpowiedz
#4
kolego ja mam HTC disire Z. I ostatni zainstalowałem program AutoGuard, tylko nie mam mocowania w aucie na przyssawkę, powiedz mi czy twoja jest jakaś uniwersalna??? czy podeszła by do mojego, gdzie takową można nabyć i za ile??

Chcę zrobić test nagrywania z wideo-rejestratora i telefonu, zobaczę co jest lepsze.
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#5
pablo napisał(a):kolego ja mam HTC disire Z. I ostatni zainstalowałem program AutoGuard, tylko nie mam mocowania w aucie na przyssawkę, powiedz mi czy twoja jest jakaś uniwersalna??? czy podeszła by do mojego, gdzie takową można nabyć i za ile??

Chcę zrobić test nagrywania z wideo-rejestratora i telefonu, zobaczę co jest lepsze.

pablo ależ proszę Wink http://allegro.pl/htc-desire-z-markowy- ... 14178.html
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#6
Prosze przeczytaj dokladnie czy ja proponuje czy zdaje relacje z uzywania bo chyba nie czytasz wszystkiego... Zostalem poproszony przez admina o wypowiedz (jak chcesz to za jego zgoda wkleje jego prosbe z maila) i tak tez uczynilem. Ja nie proponuje ich zakupu. Te telefony biore na umowe w sieci 3 w UK. Obecnie zmianiam siec i bede uzywal prawdopodobnie O2 i telefonu Samsung Galaxy S2. Umowe mam na 12miesiecy a telefon do niej FREE wiec nie wnikam czy on drogi czy tani jest :coool:
 
Odpowiedz
#7
Stavros napisał(a):Prosze przeczytaj dokladnie czy ja proponuje czy zdaje relacje z uzywania bo chyba nie czytasz wszystkiego... Te telefony biore na umowe w sieci 3 w UK. Obecnie zmianiam siec i bede uzywal prawdopodobnie O2 i telefonu Samsung Galaxy S2. Umowe mam na 12miesiecy a telefon do niej FREE wiec nie wnikam czy on drogi czy tani jest :coool:

Może źle to ująłem z tym proponowaniem.Tutaj masz rację :okman:,ale nie każdy mieszka w UK i ma umowę w 3 sieciach. Big GrinD
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#8
Ale czy tak do końca traki telefon jest drogi??
Koszt telefonu HTC desire Z- ok 1000zł (ja w umowie kupiłem za 400zł)

A teraz tak:
- telefon ok. 200zł
- GPS do auta 0k 500zł
- dobry wideorejestrator 500zł

hmmm razem za komplet ok. 1200zł tak więc czy to dalej drogo??

Stavros, a jeżeli chodzi o nagrywanie, to czy podczas nagrywania można normalnie odebrać rozmowę i rozmawiać?? Czy można używać mapy GPS do nawigacji i nagrywać?? Jak to wygląda z technicznego i praktycznego punktu widzenia. Jak ty to używasz??
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#9
Kerad napisał(a):
Stavros napisał(a):Prosze przeczytaj dokladnie czy ja proponuje czy zdaje relacje z uzywania bo chyba nie czytasz wszystkiego... Te telefony biore na umowe w sieci 3 w UK. Obecnie zmianiam siec i bede uzywal prawdopodobnie O2 i telefonu Samsung Galaxy S2. Umowe mam na 12miesiecy a telefon do niej FREE wiec nie wnikam czy on drogi czy tani jest :coool:

Może źle to ująłem z tym proponowaniem.Tutaj masz rację :okman:,ale nie każdy mieszka w UK i ma umowę w 3 sieciach. Big GrinD


I znowy nie czytasz....nie 3 sieci, ale siec o nazwie ''3''!!! I mam jeden na 12mcy jak kazdy kto bierze telefon na umowe.
 
Odpowiedz
#10
pablo napisał(a):Ale czy tak do końca traki telefon jest drogi??
Koszt telefonu HTC desire Z- ok 1000zł (ja w umowie kupiłem za 400zł)

A teraz tak:
- telefon ok. 200zł
- GPS do auta 0k 500zł
- dobry wideorejestrator 500zł

hmmm razem za komplet ok. 1200zł tak więc czy to dalej drogo??

Stavros, a jeżeli chodzi o nagrywanie, to czy podczas nagrywania można normalnie odebrać rozmowę i rozmawiać?? Czy można używać mapy GPS do nawigacji i nagrywać?? Jak to wygląda z technicznego i praktycznego punktu widzenia. Jak ty to używasz??

Jesli chodzi o odbieranie rozmow to tak w HTCsensation odbieralem rozmowy, ale jedynie jesli mialem sluchafony podpiete. Wtedy nagrywanie nie zatrzymywalo sie.

Co do GPS nie mam pojecia bo ja uzywam osobnego gps, ten w telefonie kosztuje tyle za godzine ze po 3 mcach (w uk oczywiscie nie wiem jak to jest w pl)uzywania mozna by kupic dobra navi markowa.

Internetu w telefonach nie mam, rezygnuje z niego bo kost przerasta to co sie dostaje.
 
Odpowiedz
#11
Acha, spoko, będę niebawem testował i zrobię porównanie.
A co do GPSu w telefonie to google maps są bardzo tanie wyznaczenie trasy Kraków-Hel to kilkanaście groszy. A tak pozatym ja osobiście zakupiłem inny program i mam już za free Smile
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości