Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Co jest dla Was najważniejsze w rejestratorach
cena
jakość nagrywania oraz oczywiście samego sprzętu
wbudowany moduł GPS
podwójna rejestracja (przód, tył)
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonda - jakiego typu kamery potrzebujesz?
#56
kup czerwoną
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#57
meleks napisał(a):Może Wy mi pomożecie? Szukam kamerki samochdowej w rozsądnej cenie (w granicach 400 PLN), chciałbym oczywiście dobrą jakościowo na przód i na tył. Ktoś może coś polecić?

W granicach 400 pln to DOD lS460W
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#58
za 400 to kupi dwie LS460W i jeszcze na jedną kartę 64GB lub dwie 32 wystarczy
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#59
Podpinam się pod pytanie meleksa - którą polecacie kam z dobrą jakością obrazu na przód i na tył.
 
Odpowiedz
#60
atrix napisał(a):Podpinam się pod pytanie meleksa - którą polecacie kam z dobrą jakością obrazu na przód i na tył.

Masz 165 stron o tym jaką kamerę kupić, za mało?
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#61
wiem, wiem, ale liczyłem na jakąś szybka poradę Smile
 
Odpowiedz
#62
Od jakiegoś czasu mam dwa wideo rejestratory, jeden z tyłu Smile i pytanie czy istnieją rejestratory na tył z możliwością blokowania filmików siedząc jako kierowca?? Smile przydała by się taka ciekawostka Wink
 
Odpowiedz
#63
okoniowaty napisał(a):czy istnieją rejestratory na tył z możliwością blokowania filmików siedząc jako kierowca??

Tak, każdy z g-sensorem. Kupujesz pistolet zabawkę na kulki i jak potrzebujesz zabezpieczyć nagranie to strzelasz w niego a kamera blokuje nagranie Smile
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#64
Tak, a jeśli trzeba używasz gp w celu co nasz były troll forumowy Smile kierowca zawodowy Big Grin dwa w jednym Wink
 
Odpowiedz
#65
Zawsze patrzę na porównanie cena vs jakość.
 
Odpowiedz
#66
No właśnie wygrywa jakość . Tongue
Ale każdemu wg,potrzeb.
Dla mnie jakość nie ma znaczenia,ważna też jest cena -myślę że150 zł to max na taki wydatek.
Dlaczego tak-ano:potrzebuję do jazdy w dzień zatłoczone miasto,dużo świateł,przejść dla pieszych.Zagrożeniem jest dla mnie gwałtowne wejście pieszego na pasy tam gdzie nie ma świateł.oraz zmiana świateł tzw.żółte-zawsze problematyczne zwłaszcza przy wpadkach czy kolizjach.
Czyli dla mnie kamerka  w miarę dobrym obrazem( nie koniecznie najlepszym). szerokim  kątem optyki,za niewielkie pieniądze.reszta się nie liczy.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości