Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawienia użytkowe kamerki Omega HP 720P
#1
Panowie, tak jak w temacie czy niżej wymienione ustawienia po zakupie w mojej kamerce są ok. :

1. Rozmiar filmu: HD 1280x720
2. Motion detect: Off - co to dokładnie w tej kamerce oznacza???
3. Nagranie w pętli: ON
4.Czas pętli : 10 minut... czy to oznacza że długość pojedyńczego pliku to 10 minut???

5. Częstotliwość: 50Hz
6. Oszczędzanie energii: Off
7. Ochrona panelu : Off


Takie mam podstawowe ustawienia w kamerce. Podpowiedzcie czy w miarę ustawiłem, i jak jest u Was ustawione???
Pozdrawiam. Norbert.
 
Odpowiedz
#2
Ja mam podobnie , tylko nagrywanie w pętli mam na off :thankyou: .
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#3
Kerad napisał(a):Ja mam podobnie , tylko nagrywanie w pętli mam na off :thankyou: .

Aha, czyli u Ciebie nie tworzy pojedyńczych plików tylko całość jako cały plik nagrywa???

I może się orientujesz jak zrobić żeby po napełnieniu karty automatycznie stare nagranie zastąpione było nowym???
 
Odpowiedz
#4
Norbert napisał(a):
Kerad napisał(a):Ja mam podobnie , tylko nagrywanie w pętli mam na off :thankyou: .
Aha, czyli u Ciebie nie tworzy pojedyńczych plików tylko całość jako cały plik nagrywa???
To znaczy, że nagrywa do zapełnienia karty, a potem szlus. Ustawienie cokolwiek dziwne w przypadku rejestratora trasy.
Pozdor Myjk
 
Odpowiedz
#5
Myjk napisał(a):
Norbert napisał(a):
Kerad napisał(a):Ja mam podobnie , tylko nagrywanie w pętli mam na off :thankyou: .
Aha, czyli u Ciebie nie tworzy pojedyńczych plików tylko całość jako cały plik nagrywa???
To znaczy, że nagrywa do zapełnienia karty, a potem szlus. Ustawienie cokolwiek dziwne w przypadku rejestratora trasy.
:helou: Przy karcie którą ja posiadam 8GB w jakości HD mieści się 1:38 min.,a na takiej trasie którą pokonuję to jest wystarczające Wink .To nie rozumie dlaczego mam dziwne ustawienia ??? :placzek: Przed zapełnieniem karty można skasować stare pliki Wink ,a co do nagrywania w pętli to między plikami występuje różnica około 4-5 sec.Pozdrawiam.
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#6
No teraz to kumam Smile wielkie dzieki za wyjasnienie :thankyou:
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
#7
Panowie jak włączyć opcję detektora ruchu ? zostawiam ją w samochodzie i chciałbym aby nagrywała gdy ktoś się kręci przed samochodem.
 
Odpowiedz
#8
Kerad napisał(a):To nie rozumie dlaczego mam dziwne ustawienia ??? :placzek: Przed zapełnieniem karty można skasować stare pliki Wink
Ale trzeba to zrobić ręcznie -- dlatego się dziwię, bo wg mnie rejestrator powinien być bezobsługowy, tzn. zainstaluj i zapomnij do czasu ew. skuchy.

Kerad napisał(a):a co do nagrywania w pętli to między plikami występuje różnica około 4-5 sec.Pozdrawiam.
To bardzo dużo. :| Przy jakiej klasie karty taki lag? U mnie jest sekunda, lub mniej opóźnienia przy 1080p -- niestety rejestrator pokazuje pełne sekundy, a więc ciężko określić ile jest faktycznie laga poniżej sekundy.
Pozdor Myjk
 
Odpowiedz
#9
To bardzo dużo. :| Przy jakiej klasie karty taki lag? U mnie jest sekunda, lub mniej opóźnienia przy 1080p -- niestety rejestrator pokazuje pełne sekundy, a więc ciężko określić ile jest faktycznie laga poniżej sekundy.

SanDisc 8GB CLASS 10 , dokładniej tą http://www.chip.pl/testy/pamieci-masowe ... b-class-10
Pozdrawiam.
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#10
Na ile Waszym zdaniem ustawić długosć pętli??? jest do wyboru 2, 5, i 10 minut. Ja ustawiłem 10 minut.
Co do przerwy między plikami to wczoraj sprawdzałem i wyszło mi około sekundy przy karcie 8GB i 10 klass.
Pozdro
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości