Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Omega OM66 (DVR OM66 BOX 2,4" TFT)
#23
WesolyRomek napisał(a):- na szybce ma naklejoną folijkę - niby do zerwania, ale niestety zaciśniętą pod skręconą obudową - nie bardzo da się zerwać
mi się udało Smile
WesolyRomek napisał(a):- nie reaguje na ustawienie dotyczące długości filmików - zawsze nagrywa 2 minuty
- odstęp między filmami - około 5,5 sekundy, chociaż zdarzyło się poniżej 3 sekund (karta SD dostarczona z produktem)
chyba trafił mi się lepszy egzemplarz, nie mam z tym problemu Smile

WesolyRomek napisał(a):- długość 2 minutowego filmu 640x480 w nocy: 60MB (audio ok. 4,5% = 2,5MB)
- długość 2 minutowego filmu 640x480 w dzień: 120-140MB (audio ok. 2% = 2,5MB)
Czyli dołączona 4GB karta SD wystarczy na bardzo niewiele. Może lepiej kupić lepszy sprzęt, zamiast przepłacać za gigabajty kart?
Pytanie po co komuś kamerka. Jeżeli do zabezpieczenia w razie jakiegoś zdarzenia to wystarczy ta godzina zapisu. Natomiast jeśli komuś zależy na nagraniu całej trasy aby potem przejrzeć wszystko przejrzeć i zaistnieć na forum to może być mało.

WesolyRomek napisał(a):- UWAGA: nadpisuje filmy oznaczone do zachowania (z FAT-owskim atrybutem "read-only") Ma to swoją dobrą stronę - w dowolnej chwili produkt można reklamować jako wadliwy.
Przyznam się, że nie sprawdzałem.

WesolyRomek napisał(a):- czasami wyświetla mazaje zamiast pięknego screena trybu dyktafonu
Czasem też przy włączaniu czy wyłączaniu zamiast ekranu startowego/końcowego.

Reszty nie sprawdzałem. A co do ergonomii - nie jest najwygodniej, ale da się przyzwyczaić do tej obsługi Smile
 
Odpowiedz
#24
spiochu napisał(a):
WesolyRomek napisał(a):- nie reaguje na ustawienie dotyczące długości filmików - zawsze nagrywa 2 minuty
- odstęp między filmami - około 5,5 sekundy, chociaż zdarzyło się poniżej 3 sekund (karta SD dostarczona z produktem)
chyba trafił mi się lepszy egzemplarz, nie mam z tym problemu Smile

A jaką masz wersję oprogramowania? U mnie się wyświetla: 2011-12-20 SD
 
Odpowiedz
#25
Mam Omega 205 i tez jest ten problem, nadpisuje filmy oznaczone jako zabezpieczone. Jakość jest słaba nr rej można odczytać stojąc za danym samochodem w korku na tym samym pasie bo już na tym obok jest problem. Im bliżej brzegów obrazu tym gorsza jakość. Firmware 2011-12-20
 
Odpowiedz
#26
U mnie w OM205 jest podobnie. Dobrze że nadpisuje najstarszy plik a nie usuwa wszystko za jednym zamachem. Raz się zdarzyło że wyświetliło komunikat że pamięć pełna co w sumie nie powinno wystąpić przy nagrywaniu w pętli....
[Obrazek: 0990e96f57c69700med.jpg]
 
Odpowiedz
#27
Ja niedawno zakończyłem swoją przygodę z kamerką OM66.
Po 15 miesiącach przestała działać. Oddałem do Reala i wymienili na inną (podobną, tylko inny numerek). Podziałała 2 dni i padła. Oddali pieniądze. Teraz mam Mio MiVue358. Mam nadzieję że podziała dłużej Wink
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości