Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe opcje na forum
#1
Jako że nasze forum ciagle się rozwija, można odstrzec nowe rzeczy pojawiające się na forum. Jak widać na stronie głównej pojawiła się możliwość podejrzenia filmów, na razie w zawierających je postach, ale już wkrótce zadziała osobny player AutoWrzuty, zaistnieje także możliwość dodawania filmów bezpośrednio na nasz serwer wraz z możliwością przesłania filmu do obróbki.
Proszę o informacje na temat ewentualnych niedomagań nowych funkcji Confusedtpsml:
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]
 
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy to niedomaganie nowej funkcji ale w wątku:
http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=3&t=1756

brak początku zaś autorstwo wątku zostało przypisane mnie ???
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
#3
Film który zapoczątkował ten wątek niestety został usunięty z powodu usunięcia konta użytkownika który go udostępniał na YT. Jako że było kilka wypowiedzi zdecydowałem się nie usuwać reszty postów.
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]
 
Odpowiedz
#4
Proponuję nadać na folder/plik index login i hasło w FTP , dzięki temu boty nie będą sie rejestrować.Sam miałem tak na swoim forum , identycznie ma radiopolska https://forum.radiopolska.pl/ proste a skuteczne
 
Odpowiedz
#5
(27-02-2013, 11:11:36)trajano napisał(a): Jako że nasze forum ciagle się rozwija, można odstrzec nowe rzeczy pojawiające się na forum. Jak widać na stronie głównej pojawiła się możliwość podejrzenia filmów, na razie w zawierających je postach, ale już wkrótce zadziała osobny player AutoWrzuty, zaistnieje także możliwość dodawania filmów bezpośrednio na nasz serwer wraz z możliwością przesłania filmu do obróbki.
Proszę o informacje na temat ewentualnych niedomagań nowych funkcji  Confusedtpsml:

Skoro forum się tak rozwija i administratorzy są tacy dumni z tego to może będą usuwali stare ogłoszenia z działu handlowego albo ustawią automatyczne kasowanie założonych ofert?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości