• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe opcje na forum
Jako że nasze forum ciagle się rozwija, można odstrzec nowe rzeczy pojawiające się na forum. Jak widać na stronie głównej pojawiła się możliwość podejrzenia filmów, na razie w zawierających je postach, ale już wkrótce zadziała osobny player AutoWrzuty, zaistnieje także możliwość dodawania filmów bezpośrednio na nasz serwer wraz z możliwością przesłania filmu do obróbki.
Proszę o informacje na temat ewentualnych niedomagań nowych funkcji Confusedtpsml:
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]

Odpowiedz
Nie wiem czy to niedomaganie nowej funkcji ale w wątku:
http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=3&t=1756

brak początku zaś autorstwo wątku zostało przypisane mnie ???
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool

Odpowiedz
Film który zapoczątkował ten wątek niestety został usunięty z powodu usunięcia konta użytkownika który go udostępniał na YT. Jako że było kilka wypowiedzi zdecydowałem się nie usuwać reszty postów.
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]

Odpowiedz
We also offer customized programming help solutions to the students of the UK. We make our services easy and reliable by customizing the solutions as per the student's needs and demands. If you are struggling to find Best java help providers to get suitable services, you have not used our affordable and quality services yet. Once you connect with us, your dreams to get the best write-up depending on the UK academic pattern will come true. As soon as you start using our customized Statistics Homework Help services, learning and writing assignments will become a piece of cake for you.

Odpowiedz
Proponuję nadać na folder/plik index login i hasło w FTP , dzięki temu boty nie będą sie rejestrować.Sam miałem tak na swoim forum , identycznie ma radiopolska https://forum.radiopolska.pl/ proste a skuteczne

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości