• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower i C2H5OH..
Ku przestrodze..
Coraz więcej "rowerowych wariatów drogowych" na naszych "szybkich' drogach, więc się przyda..

[Obrazek: kary_alkohol.jpg]

Odpowiedz
Dlaczego rowerowych? Bo nie rozumiem zamierzenia ?

Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez Janu.
Zapoznaj się z regulaminem - podpis niezgodny z §24

Odpowiedz
bo "samochodowych":
1. byłoby jeszcze mniej odkrywcze Tongue
2. uczyli tego na kursie na prawo jazdy, więc tą tabelkę znają (z założenia Tongue )

Odpowiedz
mazurek napisał(a):Dlaczego rowerowych?
Zamierzenie jest jasne - dotyczy cyklistów, ale w związku z tym, że prawo w tym względzie się zmieniło niedawno, tabelka jest nieważna - zrobię nową w wolnej chwili..

Odpowiedz
troche taka bez sensu tabelka, ale mam nadzieje, że jak pisałeś zrobisz ją od nowa i będzie bardziej przejrzysta

Odpowiedz
kkiken21 napisał(a):bez sensu tabelka
Może coś konkretniej kolego?? Takie "mi sie nie podoba, bo nie" słabo mnie przekonuje..
kkiken21 napisał(a):będzie bardziej przejrzysta
Czyli ?? Co tam nie widzisz ??

Odpowiedz
Nie wymaga poprawek. Wszystko jest czytelne ;]

Powiem Wam, że jednak na pijanych rowerzystów to podziałało. Oczywiście jeśli ktoś mieszka w Mieście, to mógł tego nie zauważyć. Ale mieszkając na wsi zauważyłem znaczną poprawę. Jedziesz w nocy i nagle na środku drogi wyrasta Ci rower (oczywiście bez żadnych świateł) i jedzie zygzakiem. OD rowu do rowu. Już tego nie ma ;]
Twój podpis był niezgodny z regulaminem.

Odpowiedz
hmmm dla rowerów, ponieważ to rowerzyści najczęściej nie są świadomi konsekwencji. Kierowcy wiedzą co im grozi, a rowerzysta najczęściej zapomina, że jest po kiku piwkach kiedy siada na dwa kółka

Odpowiedz
No szczególnie na drogach dla rowerów - co drugi bez świateł w nocy. Dlatego kupiłem sobie porządną lampkę do roweru na przód i w d. mam, że razi. Na drodze ustawiam na pół gwizdka i wszystkich ninja ładnie widać.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
AndriuZ napisał(a):hmmm dla rowerów, ponieważ to rowerzyści najczęściej nie są świadomi konsekwencji. Kierowcy wiedzą co im grozi, a rowerzysta najczęściej zapomina, że jest po kiku piwkach kiedy siada na dwa kółka
Kolega jakieś dziwne poglądy prezentuje, w różnych tematach tego forum niestety...
Tak, kierowcy wiedzą i nie wsiadają za kółko po pijaku, ...

Odpowiedz
Geminus napisał(a):kierowcy wiedzą i nie wsiadają za kółko po pijaku
.. prawie wszyscy Big GrinD Big GrinD
Ci co wsiadają nie znają dnia ani godziny - kilkuset na weekend daje sie złapać :okman: :okman: Przynajmniej dlatego wiemy, że się jeździ pod wpływem.. :helou:

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości