Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mio MiVue ( wszystkie modele )
#45
Akcesoria do Mio MiVue 388 można dostać tu http://eu.mio.com/shop/index.php?cPath= ... &listing=1 130 zł uchwyt i ta sama cena za kabelek :ojej2:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#46
@zybi2008

drogi zibi2008 a nie zastanawiales sie aby sprzedac komus swoje mio388 i kupic G1WH albo chociaz G1W a za zaoszczedzone pieniadze kupic karte pamieci 64GB?

G1W nagrywa bardzo przyzwoicie, jest tez wersja z GPS kryjaca sie pod nazwa GT550W
viewtopic.php?f=28&t=2705
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa
 
Odpowiedz
#47
franz napisał(a):@zybi2008

drogi zibi2008 a nie zastanawiales sie aby sprzedac komus swoje mio388 i kupic G1WH albo chociaz G1W a za zaoszczedzone pieniadze kupic karte pamieci 64GB?

G1W nagrywa bardzo przyzwoicie, jest tez wersja z GPS kryjaca sie pod nazwa GT550W
viewtopic.php?f=28&t=2740

Nie nie sprzedam bo nie dostane pełnej kwoty za nią a i po cóż bym miał sprzedawać coś co spełnia moje oczekiwania ? :okman:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#48
zybi2008 napisał(a):
franz napisał(a):@zybi2008

drogi zibi2008 a nie zastanawiales sie aby sprzedac komus swoje mio388 i kupic G1WH albo chociaz G1W a za zaoszczedzone pieniadze kupic karte pamieci 64GB?

G1W nagrywa bardzo przyzwoicie, jest tez wersja z GPS kryjaca sie pod nazwa GT550W
viewtopic.php?f=28&t=2740

Nie nie sprzedam bo nie dostane pełnej kwoty za nią a i po cóż bym miał sprzedawać coś co spełnia moje oczekiwania ? :okman:

prawie sie zgadzam, ale karta 64gb spelni twoje oczekiwania 2x, a jakosc nagrywanego obrazu (w tym wiekszy kat widzenia) kamera G1WH moze znacznie podniesc twoje oczekiwania w stosunku do nastepnego zakupu.

nie namawiam Cie natarczywie do zakupu, ale dzieki temu forum latwo zweryfikowac ceny i jakosc sprzetu.

pozdrawiem mam nadzieje ze rozumiesz co mam namysli :wink:
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa
 
Odpowiedz
#49
Mio 388 Manager - moje wykonanie hahah

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YwfbAmI2yQ4[/youtube]
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#50
szkoda ze firma Mio nie idzie z "duchem czasu" i nie stosuje sprawdzonych podzespolow i producentow matryc ktorzy sa na TOPie,

Mio postawilo na wysoka cene i "zabawne" reklamy,

"zabawne" bo przygody szybkiej swinki - sam ogladam i lubie, ale w kamerach kazdy z nas oczekuje mozliwie najwyzszej jakosci nagrywania- szczegolnie w nocy przy cenach jakie narzucil Mio to jest podstawa, ale niestety Mio odstaje od konkurencji i to bardzo, szumy na obraznie w nocy nie swiadcza o dobrej konstrukcji i wysokich jakosciowo podzespolach, brak cyfrowej redukcji szumow rowniez by sie przydal, te rozwiazania sa juz od ponad pol roku stosowane u konkurencji jezeli Mio nie dogoni obecnego poziomu to nie widze przyszlosci dla tej firmy, nawet zaawansowany menager plikow wideo nie pomoze przy slabej jakosci nagrywania.

stanowczo moge powiedziec ze obecnie technologie stosowane w kamerach mamy:

WDR i HDR wiecej tu: viewtopic.php?f=28&t=2715
3DNR - 3d noise reduction (aktywna redukcja szumow obrazu)
5Hz GPS - Odswiezanie pozycji 5x na sekunde
2304 x 1296p 30fps - Super HD (procesor Ambarella A7)
standard SDXC - czyli obsluga formatu exFAT kart 64GB i moze wiecej...
F1.6 - wysoka wydajnosc przy niskim oswietleniu...

mam wrazenie ze Mio dopiero opanowal technologie WDR i menagera wideo, ale to nie wystarcza przy obecnym poziomie jaki stosuje konkurencja, lubie marke Mio ale lubie tez nowe technologie a obecnie Mio gdzies sie zatrzymalo na etapie designu programow i wygladu zewnetrznego. a szkoda bo Mio ma potencjal i klientow ktory wierze ze tylko czekaja na model ktory dorowna byle kamerom z Chin za 150zl.,

Mio ma swoich dystrybutorow ktorzy majac bobry produkt szybko by go rozpromowali- ale jak widac nie ma czym przyciagnac klienta, a cena tym bardziej odstrasza.

Mio bylo na TOPie okolo pol roku temu kiedy seria kamer DOD LS300W i tanich wersji GT300W nie zrewolucjonizowala rynku,
od tej pory Mio bardzo szybko "spadlo" ze szczytu- i przy tym wszystkim zaskakuje fakt ze nic nowego i konkurencujnego marka Mio nie produkuje od dlugiego czasu.

Bardzo prosze osoby ktore niewatpliwie utrzymuja forum (mowa o kilku moderatorach..) aby zrozumieli przeslanie i pomimo ze sa zagorzalymi fanami Mio otworzyli oczy i zrozumieli w czym tkwi problem, bo sami latwo mozecie stwierdzic co obecnie dobrze sie sprzedaje i dlaczego, odpowiedz i przyczyne tego stanu rzeczy staralem sie opisac wyzej.
mam nadzieje ze nie dostane BANA albo znowu nie zostana usuniete wszystkie tematy nie o kamerach Mio...inaczej forum nie ma racji bytu.

[Obrazek: out.php?i=731032_3d-dnr-banner.jpg]

[Obrazek: out.php?i=731033_vicotf2-wdr1.jpg]

[Obrazek: out.php?i=731037_f1-6.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#51
To co trzeba przyznać Mio to że mają skutecznych marketingowców bo mimo że oferują niewiele, potrafią to sprzedać i to drogo. Jakiś czas temu "przypadkowo" był test Mio w twardym resecie, potem ta świnka, kolejny krok to pojawianie się w wielu testach obok kamer z którymi mogły wygrać i wygrywały. Generalnie o tych kamerach słychać a to bardzo ważne.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#52
dokladnie Slawek,
promowac sie potrafia ale to ostatni dzwonek bo konkurencja od ponad polowy zeszlego roku (jak widac) nie spi.

a czy sprzedaz im idzie? mysle, ze bardzo slabo...
obserwujac pseudo porownania i recenzje zawsze z gorszymi kamerami (celowo unikajac znanej konkurencji), swiadczy o problemach ze sprzedaza.

poki co, z "przygod szybkiej swinki" wychodzi powoli "Wielkia Cenowa Swinia"
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#53
Osobiście nie zrazają mnie te wypowiedzi , z mio 388 jestem zadowolony a co do ceny ? była jaka była przecież ktoś to musi kupić jak nie ja to ktoś inny , za tydzień wyjdzie jeszcze coś lepszego i co mam czekać aż do osranej śmierci bo ktoś ma coś lepszego ? nie !!! bo ta mi pasowała i gitara Big GrinD

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CPVEjKlwbt0[/youtube]
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości