Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modyfikacja grafiki startowej Omega OM205
#1
Niektórzy może uznają że szukam problemów, ale... Big GrinD Nie znalazłem na tej stronie jeszcze opisu tego zagadnienia, więc piszę tutaj:

Jak podmienić grafikę ukazującą się przy starcie urządzenia na własną z komputera? Przekopiowałem obrazek, ale przy przeglądaniu na kamerce pokazuje się >Błąd pliku< chociaż wszystkie parametry obrazka nie odstają od tych robionych przez zdjęcia z kamerki...
 
Odpowiedz
#2
Musi sie dac , choc trzeba bedzie na tym popracowac Smile
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
#3
O a u Ciebie działa bez problemów taka zamiana??
 
Odpowiedz
#4
Jeszcze nie probowalem wle wezme sie za to dzisiaj Tongue
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
#5
kklisek napisał(a):Przekopiowałem obrazek, ale przy przeglądaniu na kamerce pokazuje się >Błąd pliku< chociaż wszystkie parametry obrazka nie odstają od tych robionych przez zdjęcia z kamerki...

Sprawdź, jakie parametry ma obrazek startowy tej Omegi tzn. szerokość, wysokość oraz przede wszystkim, w jakim formacie jest zapisany np. .jpg, czy .bmp Wink

Swój obrazek musisz nazwać identycznie jak nazwa obrazka startowego i nadpisać go. Dla bezpieczeństwa "seryjny" obrazek skopiuj na pulpit Wink
 
Odpowiedz
#6
Podstawa zrobic kopie pliku Smile jak mowi Specu ja dzisiaj pokombinuje cos z tym Smile
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości