Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do rozmazywania, zakrywania ejestracji
#1
Poszukuję fajnego programu (prostego) do zakrywania, rozmazywania np. rejestracji. Podrzucicie jakieś nazwy.
 
Odpowiedz
#2
cichy napisał(a):Poszukuję fajnego programu (prostego) do zakrywania, rozmazywania np. rejestracji. Podrzucicie jakieś nazwy.

Paint
 
Odpowiedz
#3
Ale chodzi chyba o program co utrzymuje rozmycie w ruchu .. Czy nie ??
Statyczne w GIMP 2.6 - Zaznaczasz obszar(rejestracje), wybierasz w filtrach "rozmycie" i z listy "Gaussa"..
 
Odpowiedz
#4
silvox napisał(a):Ale chodzi chyba o program co utrzymuje rozmycie w ruchu .. Czy nie ??
Statyczne w GIMP 2.6 - Zaznaczasz obszar(rejestracje), wybierasz w filtrach "rozmycie" i z listy "Gaussa"..

Tylko nie wiem po co zamazywać tablice tablice można pokazywać w internecie nagrywać itp dlatego ze sa one publiczne jak funkcjonariusz policji
 
Odpowiedz
#5
Tak, ale może chce rozmazać swoje ?? Big GrinD Big GrinD
 
Odpowiedz
#6
AA no chba ze tak jesli zdjecie PAint systemowy , jesli film to jak kolega @silvox pisze gimp
 
Odpowiedz
#7
KierowcaZawodowyx napisał(a):jesli film to jak kolega @silvox pisze gimp


hmmm jak w gimpie obrabia się filmy ? :ojej:
 
Odpowiedz
#8
Ja używam avidemux z filtrem "add logo" sprawdza się na nieruchomym obiekcie który zamazać. Tak jak na filmie poniżej.
Jeżeli obiekt jest w ruchu, to można pociąć film na sekundowe kawałki i bawić się z każdym z nich zasłaniając np. tablice lub twarz innym obiektem.. Roboty co nie miara, ale to jedyny darmowy sposób, Oczywiście są programy co zrobią to za nas, ale nie będe wydawał parę tysięcy złotych.

Filmik testowy z zakrywaniem twarzy i tablicy , na nieruchomym obiekcie.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cRjAZnXdPvw[/youtube]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#9
ciuchcia napisał(a):
KierowcaZawodowyx napisał(a):jesli film to jak kolega @silvox pisze gimp


hmmm jak w gimpie obrabia się filmy ? :ojej:

nie wiem jak ale skoro napisal ze mozna to chyba mozna hehe
 
Odpowiedz
#10
silvox napisał(a):Statyczne w GIMP 2.6 - Zaznaczasz obszar(rejestracje), wybierasz w filtrach "rozmycie" i z listy "Gaussa"..

:anyproblem:
 
Odpowiedz
#11
KierowcaZawodowyx napisał(a):skoro napisal ze mozna to chyba mozna
Hmmm.. napisałem, że..
silvox napisał(a):Statyczne
.. w domyśle - na zdjęciu.. :anyproblem:
Z filmem jest problem.. Trzeba by zrobić jak naidoo .. trochę zabawy jest..

Ale nie wiem po co zakrywać rejestrację ?? Jak idę chodnikiem i patrzę na przejeżdżający samochód to nie ma zakrytych tablic ..
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości