Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próba zamówienia DOD LS430W
niemiec napisał(a):Może ktoś z was ma i nie używa i chętnie odsprzeda uchwyt ten mały przyklejany do szyby do dod LS4XX??

sklephadron
nais net pl
nie mogę wstawiać linków...
 
Odpowiedz
Witam. To jest mój pierwszy post. Przejrzałem forum i tylko w tym temacie jest mowa o firmware dla LS430W. Dlatego też postanowiłem tutaj zapytać - czy ktoś już miał do czynienia z wirmware z 11.11.2014 dostępnym u dystrybutora ze Słowacji http://www.dod-tec.sk. Czy ktoś może coś na temat tego firmware powiedzieć?
 
Odpowiedz
Ja zaraz sprawdzę tylko nie wiem którą wersję bo oprócz tej jest jeszcze:
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
Jacky napisał(a):Ostatnio kilka razy po uruchomieniu auta zdarzyło mi się, że kamera uruchomiła się w trybie pamięci masowej. Dlaczego? Pomaga wyłączenie kamery (lub auta) i ponowne uruchomienie.

jezeli zlacze w kamerze jest ok to na 100% zasilacz.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Ten soft z 3.11 nie działa, dlatego usunąłem link. Pod aktualizacji pojawił się ekran startowy i koniec.
Ten słowacki działa ale nie widzę żadnej różnicy, ciekawe co zmienili.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
Rzadko wyjmuję kamerę z auta, ale ostatnie zwróciłem uwagę ,że bateria praktycznie "siedzi". 10 sekund po odłączeniu zasilania urządzenie wyłącza się. Na zasilaniu akumulatorowym wszystko jest ok. Bateria ładuje się zamieniając kolory diody zasilania ,ąż do czerwonej.Zastanawiam się czy jest sens reklamować. Kamera ma rok, kupowałem u oficjalnego dystrybutora dod-tech.co.uk w bonusie z 2 letnią gwarancją.
[Obrazek: 37367.png]
 
Odpowiedz
Orientuje się ktoś jakie jest najnowsze oprogramowanie do ls430w?
 
Odpowiedz
Tak, na tej stronie oficjalnej producenta. Z dnia 25.03.2014 r.
tw.dod-tec.com/index.php/download/index/LS430W
 
Odpowiedz
Dzięki. Myślałem że może jest coś nowszego.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości