Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próba zamówienia DOD LS430W
#1
Witam
Dokładnie miesiąc temu zamówiłem sobie kamerkę DOD LS430W w preorderze ze strony http://www.dod-tech.co.uk/onlinestore.html
Od sprzedawcy dostałem już 2 maile że wysyłka się opóźni i mogę czekać albo dostanę całkowity zwrot gotówki. Napisałem że poczekam ale chcę aby w cenie dorzucił mi jakąś kartę pamięci - od tego czasu (ok 10 dni temu) kontakt się urwał.
Czy ktoś z was tez zamawiał na tej stronie i ma taki sam problem jak ja? kasa wpłacona a towaru nie ma. Czy strona na której zamówiłem jest wiarygodna i to tylko mały przypadek że mają taki poślizg? Czy sklep w przypadku opóźnień dokłada jakąś gratyfikację?
Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#2
To jest oficjalny dystrybutor DOD na Europę. Na stronie jest informacja, że wysyłka opóźni się do połowy października. Pamiętam,że chyba ktoś z forum robił tam zakupy. Poza tym transakcja jest przez PayPal, a tu można wystąpić w ciągu 45 dni od dnia zapłaty z roszczeniem zwrotu kasy.
BTW - ja też wpłaciłem i czekam ;-)
[Obrazek: 37367.png]
 
Odpowiedz
#3
dokladnie

tutaj jest informacja o dolaczanej za opoznienia karcie pamieci

viewtopic.php?f=28&t=2169&hilit=dod+karta

Wiec chyba warto zaczekac Smile
 
Odpowiedz
#4
mozesz im zaufac,

jako ciekawostke dodam, ze DOD-Tech Canada (dod-tech.ca) takze ma opoznienia z tymi LS430W kamerami, i wyglada na to ze pomimo informacji na Kanadyjskiej stronie (wysylka 13. pozdziernika) rowniez sie zmieni na pozniejsza date, juz drugi raz?

smieszne ze na swojej stronie Youtube (canada) umiescil przykladowe filmy z nagraniami nowej DOD LS430W lecz kamera nigdy nie byla sprzedana (zawsze pre-order), zwroc uwage ze nagrania nie maja dzwieku (moze to byly wady)? mozemy tylko sie domyslac...

takwiec przyczyn moze byc kilka:
- mozliwe problemy z nowym produktem i modyfikacje, cos jak z nowym super samolotem Dreamliner? :trololo:
- albo duze zamowienia? i sie nie wyrabiaja
- albo jedno i drugie Smile

swoja droga ciekawe dlaczego sprzedawcy z czarnej listy dod (nieautoryzowani) juz te kamery maja, np E-Prance, Saddle?
oni zawsze maja kamery , zanim oficjalnie beda dostepne w sprzedazy np DOD-Tech Canada lub UK, tak bylo tez z LS400W ktora zamowilem i bylo podobnie, a przeciez to sa wlasnie najwieksi sprzedawcy DOD...

nie wiem o co tam chodzi, napisz do DOD-tech.com na Taiwanie dlaczego ich dystrybutor ma takie opoznienia i czy to normalne, przeciez jest autoryzowany? i jakim cudem nieautoryzowany E-Prance ma kamery ktorych nawet DOO UK i CA nie maja?!?!?! musza cos odpisac, bedziesz spokojniejszy a i my bedziemy wiedziec wiecej :wink:

ps: balagan jak w ZUSie!!!!!!!!

pozdro!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
dod-tech.co.uk sa oficjalnym i autoryzowanym sprzedawca DOD-TECH i mozesz byc pewny, ze kamera bedzie oryginalna,
DOD-tech Taiwan przekierowuje pytania o zakup kamer wlasnie do nich.
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa
 
Odpowiedz
#6
jak mowilem, tak tez sie stalo,

DOD-Tech Kanada rowniez zmienil date wysylki na preordery, bylo 13 - pazdziernik a teraz jest 17 pizdziernik
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#7
Ponieważ zauważyłem ,że DOD w USA i Kanadzie zmienił już status LS430W z "preorder" na 'In stock" zapytałem Sebastiana , u którego złożyłem zamówienie (UK) co tam u niego słychać ;-) Odpowiedź brzmi: jutro lub w poniedziałek spodziewają się dostawy do sklepu i rozpoczynają wysyłki.
[Obrazek: 37367.png]
 
Odpowiedz
#8
KubaPolanski napisał(a):Ponieważ zauważyłem ,że DOD w USA i Kanadzie zmienił już status LS430W z "preorder" na 'In stock" zapytałem Sebastiana , u którego złożyłem zamówienie (UK) co tam u niego słychać ;-) Odpowiedź brzmi: jutro lub w poniedziałek spodziewają się dostawy do sklepu i rozpoczynają wysyłki.

masz racje, wyglada na to, ze kamery juz sa dostepne.
zdam relacje jak otrzymam swoja DOD LS330W (zamowilem z GPSem) bo z doswiadczenia wiem, ze zewnetrzny jest (powinien) byc szybszy niz wewnetrzny...
choc ogolnie ten w LS430W i LS330W i tak "ponoc" szybki bo 5x na sekunde odswieza pozycje.

jak ktos moze opisac LS430W ktora otrzyma bede wdzieczny, szczegolnie interesuje mnie wielkosc plikow w 1080p i 720p

[Obrazek: out.php?i=637533_a.jpg]

[Obrazek: out.php?i=637534_b.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#9
Właśnie dostałem kamerę. Karty nie dostałem ale dołożyli mi rok gwarancji (standardowo od nich jest tylko 1 rok)

Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#10
Ja też mogę potwierdzić otrzymanie LS430 i 2 letniej gwarancji ( jak napisał Sebastian ten dodatkowy rok gwarancji to bonus za czas oczekiwania i nie wycofanie się z preorder) - więc jest o.k :-)
Teraz jeszcze zakup porządnej karty. Nie kupowałem, bo po cichu liczyłem właśnie na kartę gratis ;-)
BTW - myślałem o 32 GB z UHS-1, nie wiem tylko czy kamera wykorzysta tę prędkość ?
Firmware: LS430WG1309160EN10E00EC

@pizdys - przeczytałem Twoja pozytywna opinię o karcie Samsunga 64GB MicroSDXC PRO Class 10 (MB-MGCGB) i zamówiłem.
Okaże się jak radzi sobie z tym softem ;-)
[Obrazek: 37367.png]
 
Odpowiedz
#11
Ja swoja (LS330W z GPS antena) rowniez dzisiaj dostalem,

lada dzien zdam relacje/recenzje, poki co rewelacja, funkcje GPS dzialaja rewelacyjnie, rzeczywiscie jest okolo 5x szybszy od mojej starej kamery DOD VRH3, jakosc nagran jest porownywalna (o ile nie taka sama jak LS300W/LS400W), wielkosc plikow rowniez wydaje sie byc podobna,

moge rowniez potwierdzic, ze karta pamieci Samsung 64GB pro UHS1 dziala bez problemu,
(rano wlozylem ta karte do kamery i obecnie przegladam nagrania bez zadnych problemow),

co zauwazylem:
+ czas lapania GPS przy pierwszym uruchamianiu to okolo 10sek, co jest wynikiem doskonalym,
+ GPS antena ma 2 male (1mm) diody po bokach (pomaranczowa i niebieska, ktore chyba sygnalizuja gotowosc dzialania)
+ samsung 64GB dziala!
+ Log GPS jest w pliku wideo (nie ma dodaktowych plikow przy filmach)

- wbudowana bateria niestety jak w poprzednim modelu nie zachwyca (15min),
- kompas ? nie wiem po co mi kompas...w dodatku nie obraca sie plynnie tylko co 45stopni (nie ma nic posredniego) wiec ta funkcje przemilcze (nawet nie wiem czy dobrze pokazuje) :hehe:


jednak szybkosc pokazywania predkosci i nagrywania naprawde robi wrazenie, wyglada to jak na tym filmie:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3BpdNEajhyY[/youtube]

lada dzien zdam relacje i postaram sie dokladniej ją opisać,
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości