• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmieciarze .. irytują was ??
J/w - czy jest szansa na zrozumienie przez niektórych po co jest popielniczka i inne schowki w aucie ??
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=--H_E-sShiM[/youtube]

Odpowiedz
Irytują - mam kuzyna, który wszystko wyrzuca przez okno ;/ A nawet jak nie jedzie to w krzaki mimo, że kosz ma 5 m dalej ;/ Rozmiawiałem z nim nawet ;/ ale pełna olewka ;/

Odpowiedz
ciuchcia napisał(a):mam kuzyna
Może czas zmienić kuzyna ?? :anyproblem: Big GrinD Big GrinD

Odpowiedz
Dokładnie.. Mnie też.. Aż się chce iść, podnieść i wrzucić tego peta do auta.. Najlepiej ze słowami "zgubiłeś coś", bo wtedy jest zaraz zainteresowanie..
Niedawno jakiś filmik widziałem z taką akcją, nie wiem czy nie tu na forum..

Odpowiedz
Rzucanie śmieci irytuje, chociaż akurat popiół z fajek mnie nie rusza. Tak samo pety na chodniku jakoś mocno mi nie przeszkadzają, chyba się przyzwyczaiłem. Ale jak widzę jak ktoś wyrzuca cały worek śmieci na pobocze (np. po wizycie w makdonaldzie) to mi ciśnienie skacze.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Mnie również śmieciarze wkurzają, dlatego jestem zwolennikiem karania tych ludzi nie mandatami, a właśnie zbieraniem śmieci. Wywaliłeś śmieci z samochodu? wysiadaj wracaj kilometr z powrotem pozbieraj śmieci z jednej strony drogi, a na powrocie z drugiej. Powiem Wam, że to było by najlepsze lekarstwo na śmieciarzy, a jeszcze jak by w aucie czekali w tym czasie na niego pasażerowie to byłby efekt 100%

Odpowiedz
Nie porównujcie wyrzuconego peta, czy popiołu z fajki z wyrzuconym workiem śmieci, czy to z maca czy z domu, bo jest to bezsensowne. Koledze którego tak irytuje ten popiół z fajki radze pójść za KAŻDYM palaczem na ulicy i zbierać za nim popiół i pety. :lol: Big GrinD . Proponuje też łapać sadzę z kominów jak ludzie palą syf w piecach. :wink:

Odpowiedz
to była ruska wrzuta

Odpowiedz
Widząc ten temat myślałem że chodzi o ludzi wywożących śmieci. Jak przeciskają się wielką śmieciarką po małych osiedlowych uliczkach i aby się zmieścić składają lusterka. Potem trzeba wysiąść z samochodu i poprawić lusterko.
Myślałem że takich już nie ma co śmieci przez okno wywalają.

Odpowiedz
Niestety takich przybywa.. Kiedyś myślałem, że drogimi samochodami jeżdżą ludzie z klasą.. (o ludzka naiwności!) A teraz często widzę ludzi w drogich furach (nie "synów"), którzy zachowują się jak prostacy. Smutne..

Wytapa... Wypata.. napisane Tapatalkiem.

Odpowiedz
Jeżdżę sporo rowerem. A tej perspektywy przydrożne rowy są nieco lepiej widoczne. To co się w nich znajduje, to istne wysypisko śmieci.
Moje G1WH -> klik...

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości