• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test Gsensor - program.
Witam.
Czy jest jakiś program do testowania Gsensorów w kamerkach?
Coś mi się wydaje, że w mojej kamerce ten sensor nie działa lub działa niepoprawnie a nie chcę kamerki oddawać na gwarancję bez sprawdzenia.
[Obrazek: 163720.png]

Odpowiedz
Włącz nagrywanie.
Postukaj w kamerę z różnych stron.
Otwórz nagranie w programie
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=25&t=2289">viewtopic.php?f=25&t=2289</a><!-- l -->

Program odczytuje G-sensor z różnych kamer może i z Twojej odczyta i będzie coś na wykresie.
Tylko w programie ustaw: Widok ---> Profil ----> moja kamera posiada GPS i G-sensor.
Daj znać czy działa.
Nie klikaj w telefon
[Obrazek: out.php?i=712013_dddddddddd.png]

Odpowiedz
no i d...
Albo kamerka nie zapisuke w pliku wideo danych z Gsensora, albo program tego nie czyta.
Film jest odtwarzany ale wykres G jest martwy...

Odpowiedz
Pliki z G sensora są zapisywane w osobnym pliku txt . Przynajmniej ja tak mam i wygąda to tak

FILE0022.MOV
FILE0022.TXT

Nie wiem jaki masz program dodany do kamerki, bo u mnie wygląda to tak

[Obrazek: 9mh1.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Do kamerki nie było dodanego programu do odczytu/odtwarzania danych.
Z tego co widzę w folderze na karcie są tylko pliki video brak innych, nawet ukrytych, plików.
Z tego wniosek, że RR 540 nie zapisuje danych z G sensora, czujnik ten działa tylko dla zabezpieczenia pliku w razie BUMMM...

No i właśnie ustawienie tego "collision sensor-a" też nie dawało mi spokoju, bo trzeba solidnie walnąć pięścią np. w blat stołu by kamerka "zabezpieczyła" nagranie.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości