• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?
Czyli kicha na maxa.
Nigdzie nie ma baterii Li-Lon 3.7 V.
Nawet jakbym chciał ją na zewnątrz umieścić nie patrząc na wymiary.

Odpowiedz
Witam
Mam ze problem ze swoją g1wh. Jak wyjmę wtyczkę z gniazda zapalniczki, to dalej świeci się zielona dioda w ładowarce, a na wyświetlaczu pokazuje znaczek jakby była podłączona do ładowania. Rozładowyje przy tym baterię. Co może być przyczyną i jak to naprawić?

Pozdrawiam

Odpowiedz
Kamera po zmianie bateria nagrywa w kawałkach nie zaprogramowanych w opcjach. Zamiast 5 min robi filmy po 10s, 2min z kawałekim, 4min i inne. Tylko jeden film ma 5 min na kilkadziesiąt minut jazdy. Wcześniej nagrywała w porządku na tej samej karcie. Ciekawe co się mogło z nią stać. Przeprowadziłem test h2testw - wszystko ok. Zasilanie cały czas jest. Na ekranie co jakiś czas zanika czerwona kropka sygnalizaująca nagrywanie. Gdy nacisnę przycisk nagrywania to startuje, ale po 5s znowu się zatrzymuje.

Bateria
https://www.elektronik.ropla.eu/pl/magazyn/magazyn/?ic=AKY0106
https://www.elektronik.ropla.eu/pdf/stock/aky/aky0106.pdf

POMYŁKA!

Przejżałem emaile i bateria którą zmówiłem to Akumulator Li-Pol Akyga 250mAh 1S 3.7V - złącze JST-BEC + gniazdo indeks AKU-06046

h2testw
Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 18.1 MByte/s
Reading speed: 41.7 MByte/s
H2testw v1.4

Karta formatowana pod windowsem, fat32formatter i z poziomu kamery. Bez zmian
.
1h i 16 min nagrania kamera zrobiała 41 filmów - 5 łącznie razy gaszenie i zapalenia auta. W ok. 3-4 miejscach brakuje po kilkadziesiąt seknd nagrania.

Odpowiedz
Wylacz motion detection (klasyk blad).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Witam wszystkich od jakiegoś czasu mam problem z kamerką G1WC ładnie chodziła od nowości przez jakiś rok ciągle na tej samej karcie GOODRAM 32GB i w końcu stało się że kamera ciągle się restartuje jak to wygląda widać na filmie który załączam , w pierwszej kolejności sprawdziłem zasilania dzieję się to samo w aucie jak i w domu przez zasilacz na 5V , więc sprawdziłem karty bo wsadziłem dla odmiany kartę 16GB TOSHIBA i to samo , przeczytałem tutaj w temacie  co by zrobić format fat32 i zrobiłem na na obydwu kartach poprawiło sie o tyle że przynajmniej menu się odblokowało i można wyłączyć nagrywanie które się załącza od razu po podaniu zasilania . Po wyjęciu karty obojętnie czy Toshiba czy Goodram  kamera przestaje się restartować i wszystkie jej funkcje wracają . Wygląda na to że kamera przestała tolerować karty tylko z jakiego powodu ? Przejrzałem tutaj na forum temat kart które współpracują i czy muszę kupić taką kartę ? w wersji oprogramowania mam 2016.0728.11AM . Z góry dziękuję za jakąś poradę lub diagnozę

https://www.youtube.com/watch?v=VpirC7Dp...e=youtu.be

Odpowiedz
@13mariusz, witamy na forum!

wyglada ze kamera nie ma wystarczajaco duzo "energii" aby utrzymac nagrywanie i obraz z kamery, zrob tak:
1) podlacz do mocniejszego zasilacza (najlepiej 5V/2A) daj znacz czy lepiej
2) wlacz i zatrzymaj nagrywanie na okolo 2min po czym wlacz ponownie "REC" dziala?

jak z lepszym zasilaczem zadziala to mozliwe ze albo zasilacz za slaby albo kabel do ladowania powoduje straty (zobacz tu: http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid262553 )

jak chwilowe zatrzymanie nagrywania na kilka minut pomaga to bardzo prawdopodobne ze kondensatory nie utrzymuja energii aby sie ladowac oraz trzymac kamere dzialajaca, to oznacza ze jeden z kondensaotorow spuchl i powoduje lekkie zwarcie).

stawiam na problem z zasilaniem/ladowaniem kondensatorow.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Witam a więc zastosowałem się do zaleceń kolegi pizdys i co ?? I wielki sukces !!! Chylę czoło nad wiedzą kolegi w temacie kamer bo ona wskrzesiła me urządzenie czyniąc radość w sercu moim   Smile Smile  A tak poważnie faktycznie podpiąłem się pod zasilacz o większej mocy i kamera przestała szaleć  Smile Mnie zmyliło to że dzieje się tak w aucie na oryginalnym kablu 24 AWG gdzie przez rok czasu było ok , widocznie muszę sprawdzić połączenie między bezpiecznikiem a gniazdem zapalniczki być może coś się poluzowało . Jeszcze raz wielkie dzięki za trafną diagnozę  Smile

Odpowiedz
@13mariusz
pizdys ma niezłą wiedzę, jak wiele osób na tym forum, sam korzystam na co dzień z tej wiedzy.

Niedługo mój znajomy będzie kupował kilkanaście kamer do firmowych aut i sam poleciłem mu to forum żeby poczytał na temat viofo którego ja też kupiłem Smile
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]

Odpowiedz
Dzieki, naprawde milo slyszec, kiedy komus informacje pomogly rozwiazac problem czy tez pomogly wybrac odpowiednia kamere. Bardzo cieszy kiedy zadowolonych przybywa i rekomendujecie forum znajomym.

Odpowiedz
@pizdys

w wolnej chwili walnąłem sobie avatara i podpis hehehe widzę że do Twojego dorobku nigdy nie dojdę haha

pozdro
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]

Odpowiedz
(14-07-2018, 19:22:06)KingOfLeon napisał(a): @pizdys

w wolnej chwili walnąłem sobie avatara i podpis hehehe widzę że do Twojego dorobku nigdy nie dojdę haha

pozdro

To co @pizdys ma w podpisie (dorobek), to tylko część. Jakby miało być wszystko, to sam podpis u niego miałby 3 strony. Tongue
Dorobek:
[Obrazek: 83499d32530b3287gen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 5 gości