• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?
(Wczoraj, 14:28:29)pizdys napisał(a): Mysle ze sie laduje, bo po tylu probach juz w ogole by sie nie wlaczyla, zrob jej ust domysnle z menu (wejdz w menu systemowe klikajac 2x menu i tam jest default settings) sprawdz czy z karta i podlaczonym zasilaczem rozpoczyna sama nagrywanie, upewnij sie se zasilacz od kamery jest sprawny, tymczasowo sprawdz z innym 2A zasilaczem, zobacz czy loader pomoze i czy napewno dobry jest firmware.
Wgrałem jeszcze raz soft od nowa, sytuacja bez zmian, nie pokazuje ładowania i nie nagrywa z automatu po podaniu napięcia.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
A sprawdz jeszcze na wszelki wypadek karte pamieci...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Karta wydaje się być Oki, po ręcznym włączeniu nagrywania pliki się zapisują, dała się sformatować. Ale sprawdzę na innej

Odpowiedz
Sprawdzone na innej karcie, ten sam efekt. Chyba czas na wymianę kamerki. Co byś polecił zamiast g1wh w podobnej cenie, yi dash się nada?

Odpowiedz
@karol1981
jaki budżet ?
Może warto nad A119 się zastanowić?
To topowy model, lub G1WS.
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]

Odpowiedz
( 2 godzin(y) temu)KingOfLeon napisał(a): @karol1981
jaki budżet ?
Może warto nad A119 się zastanowić?
To topowy model, lub G1WS.
Coś w okolicy 250 zł, nie potrzebuję bajerów, jedynie dobra jakość nagrywania na poziomie g1wh.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 5 gości