Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blaupunkt bp1.0hd
#1
W zwiazku ze pojawil sie rejestrator renomowanej firmy, Poprosze o opinie jak on ma sie do budzetowej g1wh (szczegolnie nagrywanie noca)? Z gory dzieki.
 
Odpowiedz
#2
prawde mowiac nie slyszalem o tym wideorejestratorze "blaupunkt bp1.0hd" sama firma jest mi bardzo znana- szczegolnie ze swietnego sprzetu grajacego dla markowych samochodow, ale z kamerami tej firmy nigdy nie kojarzylem...

niestety patrzac na garania w sieci nic dobrego nie mozna o tym rejestratorze powiedziec, wyglada ze stara kamera na "zoranie" DVR007 z przed 4lat lepiej od tego blaupunkta nagrywa.

Zastanawia mnie sam fakt ze blaupunkt wchodzi "ponownie" na rynek tym razem w temacie wideorejestratorow, bo probowali z Telewizorami ale rowniez slabo wyszlo, a rynek nie odpowiedzial duzym zainteresowaniem, wyglada na to ze  wideorejestrator blaupunkt nie podbije tym rynku, kiedys robili dobre radia samochodowe i niech tak juz zostanie.

nie lubie recenzji tego Pana, kilka waznych kwesti w przypadku DOD kiedys zostalo pominiete...i brakuje czasem waznych specyfikacji sprzetowych, ale ogolnie mozna cos powiedziec patrzac na nagrania i to porownanie mysle mozno obrazuje jakosc blaupunkta (albo raczej jej brak):

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XvV_5_LKSvY[/youtube]




jestem rozczarowany jakoscia nagrywania blaupunkt'a. kamera z przed 4lat lepiej nagrywala (DVR007/DVR027 na Zoran) nawet DOD V680L na ambarella z przed 2lat ma sie lepiej,

oczywiscie z G1WH nie ma co porownywac, blaupunkt przegrywa nie pozostawiajac zadnego dobrego slowa,
nie jestem w stanie znalezc zadnej innej markowej kamrery ktora by nagrywala gorzej od tego blaupunkta,
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
Życie nauczyło mnie wiele rzeczy a jedną z nich jest to aby NIGDY nie kupować rzeczy ,które mają w nazwie 1.0
Nie klikaj w telefon
[Obrazek: out.php?i=712013_dddddddddd.png]
 
Odpowiedz
#4
Myślę że doszliśmy do momentu kiedy sprawdzanie jakości na youdupie straciło sens bo o ile kamera rejestruje gorszy obraz niż jest w stanie obsłużyć youdupe to widać różnice ale w momencie kiedy zaczyna się ostre kompresowanie, obcinanie klatek itd to już nie widać tej różnicy. Sprawdziłem jaki rozmiar mają filmy ściągnięte i mniej więcej jedna minuta to 20 MB w 1080p bez względu na to jaki rozmiar miał film przed wrzuceniem. Wychodzi z tego że nie ma znaczenia czy film ma bitrate 12, 15 czy 20 bo i tak zostanie skompresowany do 20 MB/m. Ze 130 MB oryginalnego pliku robi 20MB - to nie może zachwycać, więc filmy z coraz to lepszych kamer wcale nie będą wyglądały lepiej niż te z chociażby G1W.
Trzeba namierzyć serwis na który można wrzucać większe pliki.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#5
Mam radyjo blaupun 12 lat juz smiga,przezylo 6puszek dlatego oczekiwalem jakosci . Reasumujac nawet z racji niskiej ceny (selpros=270zl) jakosc mioo i nie oplaca sie dla samej gwarancji dokladac. Dzieks. Pzdr.
 
Odpowiedz
#6
Altruista napisał(a):Życie nauczyło mnie wiele rzeczy a jedną z nich jest to aby NIGDY nie kupować rzeczy ,które mają w nazwie 1.0
to forum jest w wersji 1.0 Big GrinD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości