Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam auta za 20 000, jestem zielony, proszę o pomoc.
#1
Witam panowie jestem z województwa mazowieckiego i szukam samochodu.
Chciałbym przeznaczyć na ten cel(auto+rejestracja+ubezpieczenie+drobne naprawy) maksymalnie
20 000zł. Podkreślę, że jestem w temacie kompletnie zielony. Szukam auta kombi,
albo z dużym bagażnikiem, żeby móc przewozić czasem meble. Nie chcę żadnej bajery
szukam ekonomicznego samochodu w gazie. Mam kilka pytań:

1.Jakich samochodów szukać?
2.Na co zwracać uwagę przy zakupie(wiem że sprzęgło, hamulce,czy nie hałasuje podczas jazdy
,wiadomo przebieg i rocznik)?
3.Jakie dokumenty sprawdzać przy zakupie?
4.Jakiekolwiek porady mile widziane.
 
Odpowiedz
#2
Octavia kombi 1.6 gaz

Tapped from SGS3 on Archidroid
Supported by Yanosik, Naviexpert Lifetime, 70Mai Pro
 
Odpowiedz
#3
Radar1863 napisał(a):Witam panowie jestem z województwa mazowieckiego i szukam samochodu.
....
4.Jakiekolwiek porady mile widziane.
Kolego taka mała porada: wyszukaj na gratce, allegro czy innym serwisie auta do kilkunastu tysięcy zł, będziesz miał orientację co w tej cenie można kupić. Jak już Ci się coś spodoba to raczej pytaj na forach poświęconych danej marce czy modelowi. Teraz prawie każda marka samochodu ma jakieś swoje forum. Tam już siedzą ludzie, którzy zęby na tych swoich samochodach zjedli. Gdybyś kiedyś wybrał Vectrę C w dieslu, renault scenica czy BMW E38 to możesz śmiało pukać do Trajano
A tutaj masz link do Auto Pewniaka, może zanim kupisz auto zdecydujesz się skorzystać z ich porad.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.autowrzuta.pl/poradnik-autopewniak.php">poradnik-autopewniak.php</a><!-- l -->
Jeśli jednak jesteś tak zielony jak piszesz to nie szukaj "dobrych rad" w internecie tylko bierz pod pachę kogoś kto się zna i z nim szukaj auta.


Peter napisał(a):A z jakim rejestratorem ma być ? Confusedtpsml:
Uwielbiam Twoje poczucie humoru Big GrinD
Ps. Co się czepiasz... forum ma w nazwie AUTO wrzuta a to zobowiązuje Big GrinD
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#4
Peter napisał(a):A z jakim rejestratorem ma być ? Confusedtpsml:
Najlepiej z seryjnie montowanym Big Grin insygnie i superb mają chociaż chyba to nie jest seryjne Wink
A do tematu nie polecam passatuffffff b5 fl i b6 -( te chyba można dostać w tej kwocie), a nie jest to to samo co b3 i b4, a są fość awaryjne szwagier kupił b5fl i cały czas coś robi - nie narzeka bo kupował najlepszy model i nadal tak uważa, b6 brat ma cały czas coś robi i narzeka a wcześniej w latach 92 - hmm 95 używał firmowego b3 i po tamtym stwierdził że to marka nie zawodna i go niestety zawiodła.
 
Odpowiedz
#5
Temat trochę stary ale może komuś się przyda..
Do 20 tysięcy mogę polecić Fiata Crome. Najlepiej JTD ale benzyna też ujdzie (troche słabawa przez co duzo pali więc koniecznie LPG)
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
 
Odpowiedz
#6
DO 20 000 tyś polecam Fabię 1.4 (kombi), radzę jednak unikać Fabi 1.6 TDI bo nieźle się można wpakować (patrz ja) :/ :/
 
Odpowiedz
#7
Radar1863 napisał(a):Witam panowie jestem z województwa mazowieckiego i szukam samochodu.
Chciałbym przeznaczyć na ten cel(auto+rejestracja+ubezpieczenie+drobne naprawy) maksymalnie
20 000zł. Podkreślę, że jestem w temacie kompletnie zielony. Szukam auta kombi,
albo z dużym bagażnikiem, żeby móc przewozić czasem meble. Nie chcę żadnej bajery
szukam ekonomicznego samochodu w gazie. Mam kilka pytań:

1.Jakich samochodów szukać?
2.Na co zwracać uwagę przy zakupie(wiem że sprzęgło, hamulce,czy nie hałasuje podczas jazdy
,wiadomo przebieg i rocznik)?
3.Jakie dokumenty sprawdzać przy zakupie?
4.Jakiekolwiek porady mile widziane.
Dostaniesz np. Mazdę 6 2.0 benzyna z roku 2006-2007. Auto nie do zdarcia. Ten silnik ma 141 KM. Wersja combi jest u nas popularniejsza niż hatchback czy limuzyna. Rozrząd jest na łańcuchu. Moja na gazie paliła średnio 8,5-10 l LPG (320-370 km na zbiorniku do którego wchodziło 33-35 l gazu).

Namalowałem w Tapatalk
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości