Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamerka ANYTEK AT300 ...ciekawe WTF?
#1
Witam
Zamówiłem sobie na aliexpress kamerkę G1WH
Po kilku tygodniach oczekiwania dotarła do mnie paczka a w niej pudełko które wzbudziło mój niepokój było zupełnie inne niż to z opisu
Niestety czy stety po otwarciu kamerka wyglądała inaczej niż G1WH czyli zostałem wrobiony w klasyczny wałek Chińczyka podróbka Sad
Dziwna obudowa jakiej jeszcze nie widziałem w żadnych opisach, żadnej nazwy na pudełku czy w instrukcji
Wkurzony postanowiłem rozbebeszyć kamerkę no i zaskoczenie Confusedhock:
O dziwo procesor Novatek 96650 i druga kość ale z napisem Hynix, płyta też jakaś inna z napisem 358-main.v10
Zacząłem poszukiwania w necie owego cuda
Kamerka nazywa się ANYTEK AT300 (nie mogę dodawać linków jako nowy, ale możecie znaleźć kilka sztuk na ebayu czy ali)
Nie znalazłem o niej ani jednej wzmianki na forum

Parametry praktycznie takie same jak G1WH oprócz kąta 148? Confusedhock:
Czyżby jakaś inna optyka czy to raczej pomyłka ?

No cóż czas na testy... uchwyt taki sam jak g1wh na szybę i jazda
Po zgraniu o dziwo pełne zadowolenie jakość w dzień jak dla mnie wyśmienita, w nocy myśle że do zaakceptowania
Po przeanalizowaniu porównawczych filmików wydaje mi się że nagrywa lepiej niż kamerki z serii G1W
Przede wszystkim zauważyłem znacznie jaśniejszy obraz w dzień (EV na 0) wszystko ładnie doświetlone w cieniach
No i idealny balans bieli bez przeskoków z ciepłego na zimny jak zauważyłem w innych kamerkach
Żadnych problemów, zawieszania, wyłączania itp, chodzi z class 10, prawidłowo nadpisuje i zabezpiecza pliki, na baterii chodzi całkiem długo
Czyli pełne zadowolenie 8-)

No i co dalej? reklamować, odsyłać, żądać zwrotu kasy i kłócić się z Chińczykiem za przysłanie czegoś innego czy cieszyć się z zakupu i prezentu w postaci tej kamery?
Dałem na aliekspress za G1WH 45$, to cudo które dostałem kosztuje 70-90$ Confusedhock:
Dziwne :?

Ciekaw jestem waszego zdania ponieważ jest to moja pierwsza kamera i swoją analizę przedstawiam jedynie na podstawie forum i obejrzenia filmików z neta
Co o tej całej sytuacji sądzicie?

Jakość z youtube sporo traci
dlatego wrzuciłem również oryginalne pliki do pobrania z droboxa
https://www.dropbox.com/sh/c4ido9q8k8tke...rc90at?lst


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_kjvAS8xsRY[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=esuUF7MX1s0[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FTNomafU-8w[/youtube]
 
Odpowiedz
#2
Kamerka nagrywa bardzo przyzwoicie (jeśli to twoje filmy). Jeśli jesteś zadowolony to po co się męczyć z odsyłaniem chinolom kamerki.
 
Odpowiedz
#3
Bardzo ładnie to wygląda, zarówno w dzień i w nocy. Nic nie wymieniaj ani nie odsyłaj. Firmware jest prawdopodobnie to samo co DOD LS300W.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#4
Tak, ta kamera to to samo co g1wh/ls300w/gt300w z inna opyta,
Bardziej znana nazwa tej kamery to AT800.

Tio-tech mial to wprowadzic pod koniec 2013 pod nazwa AT a z kolei DOD pokazal to na targach pod nazwa A760W niestety kamera nie doczekala sie znaczka DOD...

Jakosc nagrywania na poziomie G1WH z wiekszym katem widzenia...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
Bardzo ładnie odwzorowane kolory , nic nie zarywa.
Też bym nie odsyłał. Nagrywaj i testuj.

ale osobiście nie skuszę się na kupno bezpośrednio z Shenzen. Nie
gdy w grę wchodzi kilka stówek pln.
Jakiś drobiazg do 100 zł to tak, ale smartfon czy kam - raczej nie.
na allegro jest naprawdę duży wybór - na każdą kieszeń - moim skromnym zdaniem.
 
Odpowiedz
#6
snwptest napisał(a):osobiście nie skuszę się na kupno bezpośrednio z Shenzen. Nie
gdy w grę wchodzi kilka stówek pln.
Jakiś drobiazg do 100 zł to tak

przypomnę że dałem za tą kamerkę 45$ co daje ok 135zł to znaczy miała to być cena za g1wh a przyszło co innego

pizdys napisał(a):Tak, ta kamera to to samo co g1wh/ls300w/gt300w z inna opyta,
Bardziej znana nazwa tej kamery to AT800.

dzięki Pizdys za techniczą pomoc w identyfikacji tego sprzętu, tak myślałem że to jakiś klon gt300w
myślę jednak że nagrywa lepiej niż g1wh

Ciekawe czy Chińczycy sami już nie wiedzą co sprzedają, co jak się nazywa i ile jest warte?!
chyba sami się już zamotali w tych oznaczeniach i co siedzi w środku :?

najlepsze jest to że nieświadomy tego co otrzymałem, przekonany że to jakaś podróbka założyłem od razu na aliexspress spór za niezgodność z opisem (wszystko dokładnie przedstawiłem, dołączyłem fotki pudełka i kamery, myślałem że będzie się to ciągnąc miesiącami) a tu po dwóch mailach i kilku dniach sprzedawca za to że wysłał coś innego (niezgodnego z opisem oferty na ali) zaproponował zwrot 50% wartości bez odsyłania, czyli jeszcze wpłynęło z powrotem na moje konto 22$ Confusedhock: kamerka wyniosła mnie ok 66 zł :o
po prostu jestem w szoku jak się robi tam interesy, dba o reputację i zadowolenie klienta, albo po prostu tak trafiłem i miałem farta
ech...gdyby tak działało Allegro :hehe:
ciekawa historia ale myśle że drugi raz już się nie zdarzy :lol:
 
Odpowiedz
#7
Kret napisał(a):Parametry praktycznie takie same jak G1WH oprócz kąta 148? Confusedhock:
Mógłbyś może zmierzyć ten kąt, jaki jest w rzeczywistości? Ciekawi mnie, jakie naprawdę są kąty kamer - sam ostatnio odesłałem do dystrybutora kamerę Xblitz Black Bird (według opisu miała mieć 170 stopni, a w rzeczywistości miała jakieś 112-113 stopni w poziomie i 125-128 stopni po przekątnej). Ciekaw jestem, czy ten Anytek ma naprawdę taki kąt, czy to tylko "chłyt martekindody".
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości