Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uczą jeździć??
#23
okoniowaty napisał(a):nie widzę
Wizyta u dobrego optyka nie zaszkodzi.. :okman:
okoniowaty napisał(a):powinieneś zostać instruktorem
Poważnie ?? Przemyślę to.. Big GrinD Big GrinD
okoniowaty napisał(a):lubisz i chcesz pouczać innych
Po prostu nie chcę zginąć lub zostać kaleką przez durnia..
okoniowaty napisał(a):sytuacja w sam raz na naukę pewnych zachowań przyszłych kierowców
Dokładnie - chwilę trwało zanim do tego doszedłeś ale niech będzie - to dobry materiał do wykorzystania w szkole jazdy.. tego instruktora co fatalnie uczy, też !!
okoniowaty napisał(a):moje zdanie
... którego nie wolno komentować.. nie dodałeś.. :yahoo:
 
Odpowiedz
#24
Spokojnie szło się wyminąć, wystarczyłoby, żebyś ty i l'ka jechali możliwie blisko prawej krawędzi, miejsca było sporo, a przynajmniej na nagraniu wygląda jakbyś jechał środkiem.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
#25
Haha. Nowe egazminy na PJ miały poprawić bezpieczeństwo na drogach. A poprawiły chyba finanse WORD - ów .

<!-- m --><a class="postlink" href="http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136158,19219548,trudne-egzaminy-na-prawo-jazdy-poprawiaja-sytuacje-finansowa.html#MTstream">http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,1 ... l#MTstream</a><!-- m -->
 
Odpowiedz
#26
Artykuł jest tendencyjny, wprowadza zamęt i sugeruje, że WORDy to maszynki do robienia kasy.. Żałosny pismak..
My , szkolący nic z tego nie mamy.. WORdy nie dziela się ze szkołami zyskiem. Jeśli kursant nie przyjdzie na dodatkowe jazdy to szkoła ma wielkie "zero" z oblewania kursantów..
 
Odpowiedz
#27
Eragon napisał(a):Jeśli kursant nie przyjdzie na dodatkowe jazdy to szkoła ma wielkie "zero" z oblewania kursantów..

Hm ... niestety i Twoja odpowiedź jest stronnicza. Kursanci po skończonym kursie podstawowym i oblanym egzaminie nigdy do szkoły jazdy nie wracają po dodatkowe jazdy ?

Czy naprawdę nie wiesz, jak egzaminatorzy oblewają kursantów już na placu, nie dając im nawet szansy wyruszenia "na miasto" ? We Wrocławiu jest kilku egzaminatorów, którzy tylko czyhają na błahy błąd, czyli na nie upewnienie się w lusterku, gdy kursant rusza "na rękawie". Co dalej ? We Wrocławiu egzaminatorzy kierują kursantów na bruki, gdzie linie poziome są ledwie widoczne (dla tubylców: Sucha, Dyrekcyjna), po czy orzekają, że egzaminowany najechał na linię podwójną ciągłą, która jest widoczna, tylko przy zachmurzonym niebie. Przykłady mogę mnożyć ...
Do tego dochodzą "złote godziny", czyli 9-11 ... w tym czasie najwięcej osób zdaje egzaminy praktyczne, po 13-tej już mało kto, bo egzaminatorom nie chce się stać w korkach.

Dalej... to kuriozalna dysproporcja pomiędzy egzaminem teoretycznym, który jest po prostu tani, ale i dziecinnie prosty, a egzaminem praktycznym, na którym można polec na byle pierdole.
Nikt mnie nie przekona, że przyszły kierowca musi znać, gdzie się wlewa płyn hamulcowy, chłodzący, czy nawet ciecz do spryskiwacza.

Pójdźmy dalej ... jeśli ta cała zabawa na egzaminie ma być transparentna, to dlaczego egzaminowany nie losuje trasy, tylko jej przebieg jest indywidualnym widzimisię egzaminatora ?
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#28
No to nieźle zostali nauczeni, skoro takie ASY przystępują do egzaminów...


Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#29
(12-03-2018, 02:50:11)Rosomak napisał(a): No to nieźle zostali nauczeni, skoro takie ASY przystępują do egzaminów...



Babka od "jedzie pan?" jest legendą Big Grin
 
Odpowiedz
#30
To prawda ale jak zaczyna się samemu jeździc to dopiero człowiek tak naprawdę uczy się jeździć.
 
Odpowiedz
#31
https://www.youtube.com/watch?v=cXqDdewNSSc
 
Odpowiedz
#32
egzamin oblany powinien wiedzieć, że musi mieć jeszcze czas na opuszczenie skrzyżowania przed zmianą świateł
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości