Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najnowszy Vico-Marcus 4 Ultra HDR 2560x1080 Test
#12
u mnie blad przy rozpakowywaniu...
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile
 
Odpowiedz
#13
nowy11 napisał(a):jestem zaskoczony słaba jakością (ostrość) nagrania z kamerki DOD Confusedhock:

Jest to problem znany w wielokrotnie poruszany. DODy mają problem z ostrością przy wysokich temperaturach. Rozwiązaniem problemu jest skorygowanie ustawienia obiektywu o czym pisałem w tym wątku viewtopic.php?f=28&t=3139
Wkręcenie obiektywu ok mm rozwiązuje problem.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#14
Dziwi mnie to, że da się ten problem w miarę łatwo rozwiązać, a producent tego nie robi, tym bardziej w sprzęcie klasy premium :!!!:
 
Odpowiedz
#15
czy mozemy prosic o ladne porownanie Marcus 4, aby bylo widac jak kamera radzi sobie w trudnych warunkach swietlnych?
bo te obecne porownania to cos w stylu nierozwinietej mysli sugerujacej cos co nie jest potwierdzone...
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa
 
Odpowiedz
#16
Już się napaliłem na tą kamerkę, ale jak nie ma nagrywania głosu, to pozostaje mi wybierać tylko DOD LS460W lub Panorama 2 z Sony Exmor...
 
Odpowiedz
#17
proama II ma inny Sony Exmor niz DOD, a dokladniej ten sam co w Blackvue o nazwie IMX122LQJ (nie jest zly)
ten w DOD to jakis nowy Exmor, byc moze IMX136 lub IMX122....trzeba poczekac kilka miesiecy zanim ktos sie zajmie odszyfrowaniem tej matrycy,
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#18
No więc tylko mi pozostaje chyba zakup DODa LS460 ;-) ale jeszcze trochę poczekam i się porozglądam..
 
Odpowiedz
#19
jamesb napisał(a):(...)ale jak nie ma nagrywania głosu(...)

Taaa, a obraz rejestruje czarno-bały.


Tutaj znajdziecie kilka plików video łącznie z plikami zgranymi bezpośrednio z kamerki:
http://dashcamtalk.com/forum/threads/vi ... 874/page-3


Instrukcja:
http://www.vicodirect.com/sites/default ... ualeng.pdf
 
Odpowiedz
#20
numer1 napisał(a):
jamesb napisał(a):(...)ale jak nie ma nagrywania głosu(...)

Taaa, a obraz rejestruje czarno-bały.

serio? to ja nie chce....biore DODa :wink:
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa
 
Odpowiedz
#21
Zrobiłem kilka nagrań Vico Marcus 4, dla porównania wziąłem DOD LS430W ( LS460W nie miałem jeszcze w rękach), jednym słowem Marcus 4 zmiażdżył konkurencje jakością zarówno dziennych jak i nocnych nagrań. Poniżej linki do pobrania filmów, nagrałem tez 1280x720p@60fps bo też pojawiła się taka sugestia w tym wątku.
Wracając do rozmytego obrazu w LS430W to nie za bardzo rozumiem,
na zewnątrz jest rzeczywiście ok 40C na słońcu ale temperatura w aucie to ok 20C oczywiście przy włączonej klimieSmile Inna sprawa że grzebanie w bebechach kamery żeby ustawić obiektyw to lekka partyzantka, tym bardziej że czasami są plomby gwarancyjne.

Vico Marcus 4 1080p HDR
LS430W 1080p WDR

Poniżej 1280x720@60fps

Vico Marcus 4 720p@60fps
LS430W 720p@60fps


Nocne nagranie:

Vico Marcus 4 Night HDR
LS430W Night WDR
 
Odpowiedz
#22
rzeczywiscie obraz jest czarno bialy, a dokladniej caly czarny przy probie odtworzenia nagran....
czy mozesz wszucic nagrania kolorowe na Youtube?
Zadbajmy o forum - nie róbmy śmietnika, bo potem z porządkami rożnie to bywa
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości