Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najnowszy Vico-Marcus 4 Ultra HDR 2560x1080 Test
#34
Przy cenie 740 zł raczej warto. Wygląda to naprawdę ładnie. Byłoby jeszcze ładniej przy czystej szybie (zrzut).

Z dodem to wygląda mi to na ewidentne ostrzenie kilkadziesiąt cm od obiektywu. Na filmie nie widać kokpitu ale podejrzewam że tam jest ostro a skoro ostrość jest tak blisko to mocno widoczny jest brud szyby co nie wprowadzałoby takich problemów przy ostrości dalszej.

Czy M4 też ma irytujący problem jak w przypadku M3 że kamera jest bardzo czuła nawet na minimalne skoki napięcia?
Stoję sobie z włączonym zapłonem żeby radyjko grało, uruchamiam silnik i kamera się wyłącza i ponownie włącza ale (i tu drugi irytujący problem) trwa to bardzo długo.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#35
jakie zmiany na sofcie 4.2G ??
Supported by Yanosik, Naviexpert Lifetime, 70Mai Pro
 
Odpowiedz
#36
s3kawek napisał(a):Czy M4 też ma irytujący problem jak w przypadku M3 że kamera jest bardzo czuła nawet na minimalne skoki napięcia?
Stoję sobie z włączonym zapłonem żeby radyjko grało, uruchamiam silnik i kamera się wyłącza i ponownie włącza ale (i tu drugi irytujący problem) trwa to bardzo długo.


Nie spotkałem się z takim zachowaniem Marcus 4, może to kwestia instalacji w aucie.

Jeżeli chodzi o najnowszy firmware 4.2G to jest dodatkowa poprawa nasycenia kolorów w dzień i jeszcze jaśniejsze nagrania w nocy.
Jutro postaram się wrzucić nagrania.
 
Odpowiedz
#37
Wgrałem najnowszy firmware do Vico Marcus 4, FV 4.2G , teraz w światłach nocnych widać ćmy i inne robale Smile
Obraz w HDR jest jeszcze jaśniejszy niż w pierwszej wersji firmware.

Fajna sprawa z kątem 160 stopni bo jak się stoi na skrzyżowaniu to widać tablice rejestracyjne aut jadących prostopadle do naszego auta,obrazek jest przycięty ale w oryginale można przeczytać numer rejestracji.

[Obrazek: marcus_4_screen_2.jpg]


Nagranie dzienne jest z filtrem Marcus CPL, 2560x1080@30fps (21:9 Movie Mode)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oYeC3_0UHKs&feature=youtu.be[/youtube]

Oryginalny plik do pobrania Vico-Marcus 4 Day

Nocne nagranie 1080p@30fps Ultra HDR

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aEw1NqgM-h0&feature=youtu.be[/youtube]

Oryginalny plik do pobrania Vico Marcus 4 Night

Nie spotkałem na razie nic do 700zł co by mogło się równać z jakością nagrań Marcus 4 z kondensatorami zamiast baterii na obecną pogodę.
 
Odpowiedz
#38
Czy masz jakąś ofertę specjalną dla forumowiczów?
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#39
Jak będzie dobra cena (z GPS-em) to i ja może się skuszę.

s3kawek uważasz, że ten Marcus 4 jest lepszy od LS460W?
Przeglądam filmy w internecie i sam nie wiem Sad
 
Odpowiedz
#40
s3kawek napisał(a):Czy masz jakąś ofertę specjalną dla forumowiczów?


10% OFF albo karta 32GB GoodRam Class 10 GRATIS dla pierwszych 10-ciu forumowiczów.
 
Odpowiedz
#41
osa501 napisał(a):Jak będzie dobra cena (z GPS-em) to i ja może się skuszę.

s3kawek uważasz, że ten Marcus 4 jest lepszy od LS460W?
Przeglądam filmy w internecie i sam nie wiem Sad

Właśnie nie wiem. Jeden i drugi ma irytujące wady ale też zachęcające zalety i jestem na etapie wyboru.
Kamerysamochodowe24, ile sekund od włączenia zasilania kamera zaczyna nagrywac?
I drugie pytanie, czy jakość wyświetlacza jest taka sama jak w marcusie 3?
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#42
Dokładnie mam taki sam dylemat. Marcus 4 Vs Dod 460.
Szukam czegoś co zastąpi moje Prestigio 530A. W dzień OK, ale nocne nagrania to dramat.
Obecnie jest "moda" na Dod'a. Niby dalczego nie, bo to dobry sprzęt, ale jak dla mnie
Marcus ma to coś, coś co sprawia, że mi się bardziej podoba i do tego ten uchwyt do mocowania filtra.

Ych ciężki wybór.
 
Odpowiedz
#43
speedek napisał(a):Dokładnie mam taki sam dylemat. Marcus 4 Vs Dod 460.
Szukam czegoś co zastąpi moje Prestigio 530A. W dzień OK, ale nocne nagrania to dramat.
Obecnie jest "moda" na Dod'a. Niby dalczego nie, bo to dobry sprzęt, ale jak dla mnie
Marcus ma to coś, coś co sprawia, że mi się bardziej podoba i do tego ten uchwyt do mocowania filtra.

Ych ciężki wybór.

Mam tak samo też nie wiem co wybrać Sad
W LS460W + jest to, że ma PL menu i można obrócić obraz o 180 stopni. Można szybko przełożyć kamerkę do innego auta obrócić ekran, zasilanie podłączyć od dołu nie wyłamuje się przewód.
 
Odpowiedz
#44
Kamerysamochodowe24 jest szansa na film przy udziale Marcusa 4 z zamontowanym filtrem CPL, ale nie w dzień tylko na nagranie nocne?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości