Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policyjne adresy email
#12
konwencja genewska - prawa czlowieka tego zabraniaja, ale mozesz mu za to pokazac film o wypadkach samochodowych (z uprzedzeniem o "scenach mogacych powodowac silne emocje") ewentualnie wyslac do lekarza (na koszt panstwa) jak inny lekarz wyrazi na to zgode i stwierdzi ze to knieczne.

albo jak dawno temu "na dzikim zachodzie" (scena jak z filmu), rzucic mu pod nogi "torebke z marichuana" i beszczelnie zapytac co to jest? :twisted:

ale to tez trzeba uwazac bo jezeli jest sprytny (a jest) to jeszcze policjant bedzie miec problemy :trololo:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#13
Panowie... Panowie...

naprawdę nie sądzicie, że sprawa ma drugie dno?
Czy uważacie, że media powiedzą, że jest to syn ministra lub generała lub
kogoś z elit władzy lub milionerów?
Jeśli ktoś naprawdę wysoko pociąga za sznurki i ma odpowiednie "dewizy"
to ten człek nadal będzie jeździł, drwił, kpił z policji, prawa. Tylko
ulice i samochody się będą zmieniać. A my, zwykli Kowalscy przed swoimi
telewizorami nie dowiemy się kogo stać na auto za 240,000 pln ( np http://otomoto.pl/bmw-m3-frozen-gray-pie...70601.html ) - i to w tym ogłoszeniu trzyletnie auto.

To jest domena ludzi władzy - im wolno. Stać ich.
My jesteśmy widzami w tym spektaklu.
Znam podobne przykłady - z własnego miasta - gdzie pieniądze odkupują grzechy i
to takie w których był denat.

Power corrupts.
 
Odpowiedz
#14
A czy jeśli nie zamażemy tablic rejestracyjnych to nie będą nas ścigać za udostępnianie danych osobowych? Smile
 
Odpowiedz
#15
tablica rejestracyjna zawiera dane dot. samochodu (i to także tylko dla podmiotów uprawionych do korzystania z CEPIKu) - nie jest to informacja jawna dla normalnego "Kowalskiego"
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#16
Altruista napisał(a):Mam pomysł jak go zniechęcić. Wsadzić go do samochodu a samochód do zgniatarki i po sprawie.

Haha Big Grin to byłoby najprostsze Smile
 
Odpowiedz
#17
na podkarpaciu uruchomili skrzynke i sa pierwsze nagrania:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=i8VFiuvDB7k&index=11&list=UUTRtcQt1smGf8AoJARUSZTQ[/youtube]
juz na oficjalnym kanale - narazie nie ma nic spektakularnego Wink
Supported by Yanosik, Naviexpert Lifetime, 70Mai Pro
 
Odpowiedz
#18
Tak by było najlepiej Smile
 
Odpowiedz
#19
Mam nagranego "szeryfa" jak jadąc środkiem wymierza sprawiedliwość blokując ruch przed zwężką. Tak się zastanawiałem czy go nie podpier.. na policję. Często zdarza mi się być blokowanym przez takich łosi, jednak nigdy jeszcze (od czasu gdy mam kamerę) nie jechałem tuż za "przewodnikiem". Także ładnie widać jego numery rejestracyjne i całą sytuację. Jeszcze nigdy nie doniosłem na nikogo, nawet za większe przewinienia. I mimo że nie stworzył bezpośredniego zagrożenia na drodze to korci mnie jednak aby takich ludzi edukować za pośrednictwem policji. Nie zależy mi na tym by dostał mandat, chciałbym aby było to pouczenie. Tylko nawet nie wiem czy jest coś takiego jak "korespondencyjne pouczenie przez policję". A może by go wezwali na komendę i dali pouczenie, nie wiem. Co sądzicie, warto? Bo pierwsze komentarze w tym wątku raczej nie zachęcają do wysyłania tego typu filmów.
Nie prędkość, nie paragrafy. Płynność i przewidywalność.
 
Odpowiedz
#20
Fajne byłoby to o czym piszesz czyli listowny prztyczek w nos. Policja nie zawracałaby sobie zbytnio głowy takimi sprawami bo nie musieliby go wzywać, przesłuchiwać a potem bujać się po sądach w razie odmowy przyjęcia mandatu a jednocześnie dostałby jasny sygnał że to jest karane a przede wszystkim robi więcej złego niż dobrego. Nie problem zrobić sobie taki gotowiec i wysyłać w takich przypadkach.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#21
MadBro napisał(a):Co sądzicie, warto?

Jak masz czas i się nudzisz, to czemu nie. :okman:

Jak ja bym miał z takimi materiałami biegać na Policje, to bym z komisariatu nie wychodził. Nagrywam od trzech lat i jak na razie żadne moje nagranie nie trafiło na policję. Co innego jak by doszło do jakiegoś zdarzenia drogowego i sprawca by uciekł.
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#22
No pewnie, że warto. Jak ktoś może to w naszym przypadku powinien nawet Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości