• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odblaski poza obszarem zabudowanym...
Ale przynajmniej jak się ustrzeli takiego ninja to będzie na co sie powołać.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
bruner napisał(a):Co z latarkami?
Latarka może w każdej chwili zgasnąć.. Może dlatego ustawodawca postawił na odblaski ?? Big GrinD
naidoo2009 napisał(a):Popieram tą inicjatywę
Gandezz napisał(a):Popieram
To juz jest nas kilku..
mcmac napisał(a):pamiętacie jak było z trzecim światłem stopu?
A tak było, że mandaty walili.. A teraz jak ktos nie ma to jakoś głupio wygląda autko.. :okman:
bmw86 napisał(a):nikt nie będzie takich odblasków nosił
W/g mnie się mylisz..
lith napisał(a):będzie na co sie powołać.
Dokładnie, trochę makabryczny powód, ale prawda..

Odpowiedz
dzień wczorajszy, godzina ok 19:40 (więc już się ciemno robi)
klatka została przycięta i rozjaśniona o 50%
teren zabudowany, szeroki chodnik z dala od jezdni i człowiek w pomarańczowej kamizelce :okman:

[Obrazek: EkpGwI7l.jpg]
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
lith napisał(a):Ale przynajmniej jak się ustrzeli takiego ninja to będzie na co sie powołać.

Dokładnie, teraz jest na to przepis w razie czego - a ostatnio jak wracałem do domu to taki ninja właśnie mi się przytrafił Confusedtpsml:

NCMSN, człowiek "dba o siebie", chce żyć, nigdy nie wiadomo kiedy wyskoczy jakiś wariat z conajmniej bańką na liczniku w mieście, może przynajmniej takiemu 'mignie' kamizelka i włączy się odruch bezwarunkowy który może uratować życie Smile
[Obrazek: MLP-1.png]

5W40 Castrol EDGE

Punktów już brak Big Grin

Sprzęt muzyczny w wozie:
Symphony CD, tył Diora GDK 6907 w skrzynkach
W planach: Excursion sx-6c, Crunch x4150

Odpowiedz
idąc dziś grzecznie poboczem i odpowiednia strona jezdni świecąc latareczka, zostałam zatrzymana przez patrol policji... niestety nie trafiłam na dobry humor panów funkcjonariuszy i zostałam ukarana mandatem w wysokości 20 zł... może faktycznie tragedii nie ma, ale tak oczywiście brak elementu odblaskowego... zapytałam czy latarka nie wystarczy... no niestety nie... Panowie pouczyli oczywiście, że wystarczy mały element odblaskowy... nie wydaje mi się, żeby mała opaska na rękę była bardziej widoczna od światła latarki... ale cóż muszę się dostosować, bo skrupulatnie uświadomiono mnie też, że mogą wypisać nie 20 a 500...
od dziś będę nosić zamiast latarki opaskę na ręku... jak mnie przejadą to chociaż nie z mojej winy :okman:

Odpowiedz
masz prawo jazdy?...chyba nie, bo gdybyś miała to nawet byś się nie zastanawiała nad swoim przypadkiem tylko biegiem do sklepu po opaski
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
kasia17110 napisał(a):idąc dziś grzecznie poboczem i odpowiednia strona jezdni świecąc latareczka,
Pieszy z latareczka, praktycznie niewidoczny :/
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=su4ZiuQCTj4[/youtube]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Wszystko zależy od tego co to za latarka. Ja chodząc po ciemku poboczami bym się jednak starał mieć jedno i drugie. W każdym razie odblask będzie dużo lepszy od słabej latarki.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Na codzień używam (w mieście głównie) takiego plecaka
[Obrazek: kool-blk-2010-a.jpg]

loga campus na "szelkach", oraz logo z tyłu są odblaskowe. Jak rozumiem to wystarczy ? Dodam, że logo z tyłu już dawno się wytarło, a loga z przodu są skierowane do góry Smile Więc to raczej tylko, żeby zamknąć gębe policjantowi Wink Swoją drogą polecam każdemu ten plecak, chociaż obecnie słabo dostępny Smile

Odpowiedz
plecaki dla rowerzystów czy biegaczy (jak i ubrania dla nich dedykowane) normalnie są naszpikowane odblaskami, tylko ich litraż kończy się najczęściej na 20l :/
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
naidoo2009 napisał(a):Pieszy z latareczka, praktycznie niewidoczny :/

Dla mnie to bardziej wygląda na włączoną komórkę niż latarkę, to też nie dziwię się że słabo widać.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości