Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szumy przez G1WH i podłączenie CB, nawigacji..
#1
Witam,
Zakupiłem Kamerkę G1WH i niestety pojawił się szum po podłączeniu do gniazdka przez zasilacz z zestawu.

Potrzebuje się was dobrze poradzić. Jak wiadomo w samochodzie jest jedynie standardowo jedno gniazdo zapalniczki.

Mój ojciec korzysta czasem z nawigacji, chcę zamontować tą kamerkę na stałe no i w przyszłości zamontować CB. Czasem też dobrze byłoby mieć jak podładować telefon.

W domu posiadam ładowarkę Griffin - prąd na wyjściu 2,1A (przy użyciu jednego protu USB) , Prąd na wyjściu 1A (przy jednoczesnym użyciu obu protów USB) oraz prosty trójnik gniazda zapalniczki wraz z 1xUSB 500mA.


Czy użycie tego trójnika, G1WH, CB Radia oraz ładowarki Griffin i podłączenie do jej portów USB nawigacji i czasem telefonu to dobre rozwiązanie?

Jaki zasilacz do kamerki kupić by nie było szumów w radiu?
 
Odpowiedz
#2
CB podłącz prosto do akumulatora lub bezpiecznik, wtedy powinno mniej szumieć.
[Obrazek: zaklocenia_cb_01.GIF]
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.
 
Odpowiedz
#3
CB jest dopiero w planach, to zostawmy na dalszy etap montażu Wink Na teraz kamera, a dokładnie jej zasilacz mi bruździ, ale już myślę przyszłościowo...
 
Odpowiedz
#4
Stabilizator napięcia w ładowarce robi szumy.

Wymień ładowarkę na lepsza lub kup kilka
Kod:
http://allegro.pl/filtr-rdzen-ferrytowy-przeciwzakloceniowy-3-5mm-i4530592173.html
i poowijaj go kilka razy tak jak tutaj:
[Obrazek: G0052974_tcm125-636186.gif]
Jak jest wejście z ładowarki w stronę końca kabla oczywiście.
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.
 
Odpowiedz
#5
Kabla w ładowarce jest, że tak powiem na styk, także takie rozwiązanie odpada.

Jaką inną ładowarkę - sprawdzoną polecicie? Może to być ładowarka USB + przedłużacz i kabel miniusb.
 
Odpowiedz
#6
Zakupiłem ładowarkę Nokia DC-20 szumy znikły, kamerka nagrywa Wink I został jeden port USB. Polecam wszystkim którzy mają problemy z szumami w radiu

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości