Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jakiej kamery używasz
DOD serii LS (300, 330, 400, 430, 360, 460)
G1W, G1WH, Seezeus GT, XBLITZ Platinum i inne klony tego typu na NT96650 i Aptina, wyłączając DOD.
VicoVation
Prestigio
Mobius
Transcend
SJ4000
Mio
Inne
Telefon
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONDA - Jakiej kamery używasz
#34
Moja pierwsza kamerka to Prestigio roadrunner 505 - totalny niewypał. Sugerowałem się ceną i w miarę dobrymi opiniami w necie. Niestety, ale po niecałym roku , odwiedziła serwis i została wymieniona na nową. Ta po niecałym pół roku, znów padła ale serwis ją tym razem odratował. Teraz jeździ w innym aucie, bo coś musiałem z nią zrobić, a w zamian za to kupiłem Dod is200w z którego jestem jak na razie zadowolony. Wiadomo, że cena 2 razy wyższa, ale jakość i bezawaryjność - bezcenna
 
Odpowiedz
#35
Pierwszą kamerką była Prestigio roadrunner 300 - jakosc do ceny jak na tamte czasy całkiem dobra, kupiłem ją ze 4 lata temu za około 150zł działa do dzis choć używam jej od roku juz tylko rezerwowo, od ponad roku mam roadrunner 560 i jestem w pełni zadowolony, zero problemów, stabilnie działa w zimie i upale, bez zawieszeń i ma świetny aktywny-zasilany stabilny uchwyt, ale szukam czegoś z lepszym trybem parkingowym: viewtopic.php?f=28&t=4211
 
Odpowiedz
#36
Pierwsza moja kamerka samochodowa to BlackVue DR500GW-HD - kupiona ok 4 lat temu.
Później ze względu na zawieszanie się, zakręcony marketingiem Mio kupiłem 568 touch i przez rok chodziła ok. Później zaczęła się zacinać, zgłoszona reklamacja - wymiana baterii. Pochodziła kilka miesięcy - znowu problemy, ale niestety gwarancja się skończyła.
Rozkręciłem ją i moim oczom ukazał się chyba z tego co pamietam spuchnięty akumulator 240mAh - tragedia. Mogłem się pobawić w wymianę baterii na jakiś zamiennik, ale olałem temat, szkoda zdrowia i czasu na użeranie się z tym ustrojstwem.
Poczytałem to forum i powiedziałem sobie - już nigdy bateria, tylko kondensator.
Wybór padł dzisiaj na zakup Vico-Opia 2, po wielogodzinnym przeglądaniu forum.
Dzięki Pizdys i Rosomak za konstruktywną opinię - była bardzo pomocna !
 
Odpowiedz
#37
Franek napisał(a):(...) spuchnięty akumulator (...) już nigdy bateria, tylko kondensator.(...)
Zawsze się zastanawiałem, czy wymontowanie akumulatorka, powodowało by zakłócenia w pracy rejestratora - można go przed odłączeniem zasilania, po prostu ręcznie wyłączać (??)
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#38
Próbował może ktoś ?
Czy prócz daty z godziną, coś jeszcze może umykać z pamięci ?
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#39
hsurim napisał(a):Próbował może ktoś ?
Czy prócz daty z godziną, coś jeszcze może umykać z pamięci ?
Jak nie wyłączysz kamery ręcznie, to na pewno ostatnie nagranie będzie uszkodzone. A w razie kolizji i nagłego odcięcia zapłonu, taka sytuacja jest w zasadzie murowana.

Sent from my MI 4S using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#40
CVR-A7810-G PRO, poszukuję jeszcze coś na tył
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
#41
(03-12-2016, 22:30:04)michal napisał(a): CVR-A7810-G PRO, poszukuję jeszcze coś na tył
Mam na tył zamontowaną Xiaomi Yi i jestem z niej bardzo zadowolony.

Sent from my VF-895N using Tapatalk
 
Odpowiedz
#42
(27-09-2016, 18:59:59)evad napisał(a): Dawid Lorenz

WIDEOREJESTRATORY24.PL - partner forum AutoWrzuta
WIDEOREJESTRATORY24.INFO - blog o kamerach samochodowych i sportowych, recenzje i porady
Sent from my MI 4S using Tapatalk

Tak przy okazji, pierwsze 2 linki z Twojego podpisu nie działają, Sad
Dostałem komunikat:
Not Found
The requested URL /viewtopic.php was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
#43
(04-12-2016, 19:30:41)PESO napisał(a):
(27-09-2016, 18:59:59)evad napisał(a): Dawid Lorenz

WIDEOREJESTRATORY24.PL - partner forum AutoWrzuta
WIDEOREJESTRATORY24.INFO - blog o kamerach samochodowych i sportowych, recenzje i porady
Sent from my MI 4S using Tapatalk

Tak przy okazji, pierwsze 2 linki z Twojego podpisu nie działają, Sad
Dostałem komunikat:
Not Found
The requested URL /viewtopic.php was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Dzięki za info, poprawię to. To niestety efekt uboczny wprowadzenia nowego silnika forum :-(

Sent from my MI 4S using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#44
Witam, moja kamerka to Mio MiVue 588
ekran dotykowy ,gps i zaawansowany tryb parkowania z wyprzedzeniem około 10 sekund .
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości