Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dome G90-7S - ktoś posiada?
Tylko jedna rzecz-dlaczego po wgraniu tego softu nie pokazuje mi wersji na końcu S7W tylko S7H???
 
Odpowiedz
No i poza tym coś jest jednak nie halo po wgraniu tego softu albo ja coś nakopałem.Zauważyłem,że jak wchodzę do auta załącza mi się kamerka-ale........od razu świeci się żółty trójkąt z wykrzyknikiem-i po około 30 sekundach nagrywania kamerka wyłącza się i sytuacja się znowu powtarza.I tak w kółko-wcześniej nic takiego mi się nie działo Sad
 
Odpowiedz
Doszedłem co było nie tak.Po prostu wyłączyłem kamerkę przyciskiem on off i dlatego wchodziła w tryb parkingowy SmileWięc nie daje mi tylko spokoju fakt softu,że na końcu mam S7H a nie S7W.No chyba,że tak ma być i jest dobrze.
 
Odpowiedz
lubowitz78
Kolego to jest najnowszy firmware z firmy dome przeznaczony do kamerek z GPS nie wolno go wgrywać do kamer bez gps, ja jeżdżę na nim od września ubiegłego roku i żadnych niespodzianek nie miałem odznaczenia końcowe to ich jakiś symbol ja kiedyś miałem z literką na końcu T i też było ok tak ze nie panikuj tylko poustawiaj wszystko tak jak powinno być .
 
Odpowiedz
Pytanie :helou: kolega lubowitz trochę mi namieszał w głowie.

G90c nie da się wyłączyć przyciskiem zasilania? Wciskając przechodzi w tryb parkingowy?
 
Odpowiedz
Edit: Poczytałem na necie. Wyłączenie z przycisku aktywuje tryb parkingowy jeśli tenże jest włączony w menu.
Mógłby ktoś potwierdzić jak się zachowa kamera gdy tenże będzie wyłączony? Na logikę kamera powinna po prostu się wyłączyć.

Mam kolejne pytanie - funkcja auto włączanie/opóźnione nagrywanie to tak na prawdę funkcja time lapse z możliwością ustawienia na 2, 5 sek oraz "inteligentne".

Ustawienie tego na "inteligentne" podobno ma działać jak tryb low bit rate w Street Storm cytuję:

"W funkcji Time Lapse Settings dodano tryb intyligentny co w zamiarze ma wykrywać brak ruchu w trybie nagrywania i po określonym czasie zapisywać obraz 2 fps zamiast nominalne"

czyli gdy nic się nie dzieje to nie nagrywa a gdy coś się dzieje to nagrywa w 2 fps
albo
gdy nic się nie dzieje to nagrywa 2 fps a gdy coś się dzieje to nagrywa normalnie.

Może ktoś to potwierdzić a najlepiej jeszcze sprawdzić jak to dokładnie działa?

Pozdrawiam!
 
Odpowiedz
Jerzy62
Wielkie dzięki za wyrozumiałość,cierpliwość i wytłumaczenie sprawy Smile
 
Odpowiedz
Od paru dni dwa razy zdarzyła mi się pewna przypadłość.Otóż jadąc kamerka normalnie nagrywa i wszystko jest ok-nagle się sama wyłącza a na ekranie pojawia się napis "Odzyskiwanie".Po jakimś czasie kamerka załącza się z powrotem i jest ok.O co kaman???
 
Odpowiedz
Dodam,że wcześniej sformatowałem kartę kingstona 64 gb na system plików FAT32.Czy może być to przyczyną???Czy powinienem sformatować po prostu kartę na exfat i tyle???
 
Odpowiedz
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć czy da się w tym rejestratorze ustawić tryb parkingowy przy stałym zasilaniu tak by kamerka nie przechodziła z niego w tryb normalny. ewentualnie ustawić tak by nagrywala na moje żądanie nie wliczając trybu parkingowego. I jeszcze jedno jest jakiś skrót klawiszy do włączenia / wyłączenia trybu parkingowego
 
Odpowiedz
Witam.
Od wczoraj mam kamerkę GS90C więc dziś był czas na testy.
Trasa ok. 4h w tym 1h po mieście.
Jakość rewelacja, żadnych zacięć.
Mam tylko jeden problem. Nie działa moduł GPS. Sam czujnik położony pod szybą na kokpicie.
W opcjach włączony GPS i nic.
Dzwoniłem do dystrybutora, wgrałem nowy firmware i nadal problem występuje. We wcześniejszych postach czytałem, że w tej serii występuje masowo problem z anteną GPS.
Jednak przed wysyłką (z wymianą zajmie to klika dni) mam pytanie do bardziej doświadczonych - czy coś jeszcze mogę zrobić aby uruchomić ten moduł? Jakieś tajemne ustawienia w menu?
Pozdr.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości