Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dome G90-7S - ktoś posiada?
Sprawdź wtyczkę od GPS czy masz dobrze wcisniętą do oporu i czy masz ikonę na wyświetlaczu powinna być jak masz w menu załączony GPS MUSI DZIAŁAĆ
 
Odpowiedz
Dociśnij mocniej wtyczkę. Nawet jak jest nie docisnięta pòł milimetra to już nie będzie działać.
 
Odpowiedz
Ikona GPS'a wyświetla się na szaro
 
Odpowiedz
cezargas napisał(a):Ikona GPS'a wyświetla się na szaro
Powinna być zielona


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Kod:
Ikona GPS'a wyświetla się na szaro
Powinna być zielona

Zielona bedzie jak będzie sygnał sprawdziłeś wtyk jak ci pisałem?
 
Odpowiedz
Problem rozwiązany poprzez wysłanie do serwisk\u. Błyskawiczna wymiana czujnika GPS i sprzęt działa.
Teraz testuję optymalne ustawienia menu (chyba, że ktoś już takie posiada) i kąt względem szyby aby się refleksów pozbyć
 
Odpowiedz
No i ja dołączam do pytania
 
Odpowiedz
Witam..
kopę lat mnie tutaj nie było, taki człowiek zalatany..
Mam problem z moją kamerką. :anyproblem:
Zobaczcie jak są nagrywane trasy:
http://www.wyslij-plik.pl/pokaz/866000---2kwl.html

Tak samo odtwarza na kamerce jak i w kompie...
Już przywracałem ustawienia fabryczne i nic to nie dało. Confusedpoko:
Co radzicie? Jakiś "świeższy" firmware by pomógł? Który?
 
Odpowiedz
Czołem,

stałem się posiadaczem tego rejestratora. Myk jest taki, że jakoś obrazu nie powala (porównując nagrania znalezione na YT). Zrobiłem update FW na ten podany przez Jerzy62 (G90-ZX-A770-1424-S7H), i dalej jakość obrazu mnie nie przekonuje.

Ponagrywałem co nieco... i wrzuciłem tutaj:
Kod:
https://www.dropbox.com/sh/oce2awwnvc0rkrb/AADpWVGsBuUCeklnejUVyyNPa?dl=0
Tam są dwa katalogi, każdy ma nazwę FW na którym robiłem nagrania. Czy to moje wygórowane wymagania względem obrazu czy problem z kamerą, a może kwestia ustawień ?

Pozdro,
 
Odpowiedz
@blaki, witamy na forum :helou:

nagranie w 2560 x 1080 wyglada bardzo dobrze, troche widac reflexow pod szyba oraz gdzies rozpraszajace sie swiatlo - jak na przykladzie nizej, moze to byc spowodowane brudna szyba od srodka lub zarysowaniami od wycieraczek (na zewnatrz szyby), bo zakladam, ze obiektyw kamery jest czysty? zobacz ten temat: viewtopic.php?f=28&t=2978

Uwierz mi ale szyba od srodka (pomimo, ze wydaje sie czysta bo nigdy nic jej nie zabrudzilo) potrafi byc brudna, takie zabrudzenia rozpraszaja swiatlo nawet w dzien powodujac rozpraszanie sie swiatla tam gdzie jest go najwiecej, przez co caly obraz staje sie "mleczny"

@Yan00sh, wyglada to na nagranie time-lapse, wejdz w menu > ust. domyslne > yes
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Witam
Jakie ustawienie odpowiada za kasowanie starych plików?
Mam ustawione nagrywanie w pętli na 5min. Niestety po zapełnieniu karty zamiast kasować stare pliki i nagrywać dalej kamera przestaje rejestrować.
Pozdr.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości