Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dome G90-7S - ktoś posiada?
@cezargas, w menu jest "loop record set" tam ustawiasz dzielenie plikow.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Witam, co może być przyczyną zawieszania się kamery ?
Nie są to częste przypadki bo przez rok użytkowania kamery zdarzyło mi się to trzy razy. Wszystko przestaje działać i jedynym wyjściem jest wciśnięcie "resetu". Jest to o tyle nieciekawe, że dwa dni temu stało się to w trakcie jazdy, kamerę mam schowaną częściowo za lusterkiem (nie widzę z pozycji kierowcy kontrolek) i nie miałem pojęcia, że kamera przestała w trakcie jazdy rejestrować.
 
Odpowiedz
@pizdys, napisałem, że "Już przywracałem ustawienia fabryczne i nic to nie dało"...
 
Odpowiedz
pizdys: w polskim menu to chyba "nagrywanie w pętli" i tam mam ustawione na 5min. Działa to poprawnie tj. nagrywany film jest dzielony na 5 min odcinki.
Problem pojawia się przy zapełnieniu karty. Kamera nie kasuje tych najstarszych tylko przestaje nagrywać (z braku miejsca)
 
Odpowiedz
Cezargas: a co się konkretnie dzieje po zapełnieniu karty ? Jest jakiś komunikat, wyłącza się ?
Bo ja właśnie miałem takie zdarzenie, że karta była prawie zapełniona i wtedy kamerka się zawiesiła...
 
Odpowiedz
Żaden komunikat nie pojawia się. Po prostu przestaje nagrywać.
Naciśnięcie OK powoduje kilkusekundowe włączenie nagrywania i później znowu przestaje.
Podgląd na drogi na ekranie jest cały czas.
Jutro wyprubuję na innej karcie i na trasie 2-3 h.
 
Odpowiedz
Zrobiłem reset kamerki i póki co jest OK Smile
 
Odpowiedz
Witam,

Mam tę kamerę od ok. miesiąca z najnowszym firmware S7W
Zastanawia mnie funkcjonowanie pomarańczowego "przycisku zdarzenia"
W instrukcji pisze:
"Funkcja Zachowaj zdarzenie
W czasie nagrywania video (sygnalizacja czerwonym kółkiem) nacisnąć przycisk zdarzenie.
Na wyświetlaczu zostanie wyświetlona ikona kluczyka , która potwierdza ,że plik video z tym
zdarzeniem nie będzie usunięty z pętli nagrań video zapisywanych na karcie pamięci"

W moim wypadku, tak jak u niektórych użytkowników, nagrywa tylko plik 30s i przenosi go do katalogu EVENT (10 s filmu przed przyciśnięciem i 20 s po naciśnięciu przycisku.)

Plik filmu od którego kamera odcięła te 30s jest nadpisywany i nie jest zabezpieczony.
Żadna ikonka z kluczykiem, po wciśnięciu przycisku nie wyświetla się. Jest tylko mały żółty trójkącik ostrzegawczy w czasie nagrywania tych 30 s.

Czy u kogoś działa tak jak pisze w instrukcji?
 
Odpowiedz
Szukając kamery z dobrym trybem parkingowym / timelaps [ http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=4211 ]
trafiłem na G90-7S - czy tryb parkingowy został dopracowany w aktualnym firmware ? bo ludzie tu wcześniej pisali że to wersja beta, sprzedawcy tych kamer nie wspominają za bardzo o tym trybie, więc mam pytanie, czy działa dobrze ? czy jest 1 fps czy 2 fps? czy można włączyć na stałe taki tryb, wymusić timelaps po prostu ?
Czy dobrze widzę że to ta sama kamera co GS90C ?
 
Odpowiedz
Witajcie, to mój pierwszy post.
Mam podobny problem jak już tu wcześniej opisywane z zawieszeniem kamery po zapełnieniu karty.
Kamera GS98C z gps, soft G98-ZX-AMC-2508-S7L, karta samsung 64Gb evo+.
Mam ustawione nagrywanie w pętli 3min, film dzieli na takie ale po zapełnieniu kamerka zawiesiła się tak że tylko przycisk resetu na nią podziałał. Coś dużo podobnych przypadków i to z różnymi wersjami softu.
Może TTTM (ten typ tak ma) ?
 
Odpowiedz
Pytanie do osób które posiadają kamerke gs90c z filtrem polaryzacyjnym. Czy mógł bym prosić o jakieś dokładniejsze dane jaki to filtr i tulejka. Może jaka aukcja gdzie to znjde.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości