Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GoPro Hero 4 BLACK vs LS460W vs SJ5000 PLUS
#78
(19-01-2017, 14:24:28)pizdys napisał(a): Dzisiaj postanowilem naladowac moje GoPro Hero 4 Black (kamere za grubo ponad 2000zl).
i choc kamery w ogole nie uzywalem, jedynie na testy na Autowrzuta.pl po czym sporadycznie jedynie byla ladowana (aby nie pozostawiac wyladowanego akumulatora), zobaczylem ze pojawilo sie na niej pekniecie!!!!

Co jest, do jasnej cholery!?!?!?!?!?

przeciez w ogole jej nie uzywalem!!!!!
juz po gwarancji!!!
CO TO MA ZNACZYC?!?!?!?!?!?
Pytam sie!!! Angry

kiedy ją kupiłeś? napisz do producenta, opisz sytuację, niech się ustosunkuje. jeśli to poważna firma, to uwzględnią wadę (bo jakby nie patrzeć to jest wada materiałowa). może poproszą o przesłanie jej celem sprawdzenia. spróbuj, nic nie ryzykujesz.

edit: z drugiej strony z tym przesyłaniem to różnie bywa.. mi uszkodzili telefon samsunga, olewali mnie w Polsce, dopóki nie napisałem do CEO Samsunga skarżąc się na Polski oddział. reakcja była momentalna. w ciągu dwóch dni otrzymałem oficjalne pismo z polskiej dystrybucji samsunga z przeprosinami i bezpłatną wymianą wyświetlacza oraz baterii.
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz
#79
(19-01-2017, 22:31:36)beyondthesun napisał(a): ....z drugiej strony z tym przesyłaniem to różnie bywa.. mi uszkodzili telefon samsunga, olewali mnie w Polsce, dopóki nie napisałem do CEO Samsunga skarżąc się na Polski oddział. reakcja była momentalna. w ciągu dwóch dni otrzymałem oficjalne pismo z polskiej dystrybucji samsunga z przeprosinami i bezpłatną wymianą wyświetlacza oraz baterii.

Tak ale nie każdy ma kumpla CEO 
Big Grin
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
#80
(20-01-2017, 12:04:29)PESO napisał(a):
(19-01-2017, 22:31:36)beyondthesun napisał(a): ....z drugiej strony z tym przesyłaniem to różnie bywa.. mi uszkodzili telefon samsunga, olewali mnie w Polsce, dopóki nie napisałem do CEO Samsunga skarżąc się na Polski oddział. reakcja była momentalna. w ciągu dwóch dni otrzymałem oficjalne pismo z polskiej dystrybucji samsunga z przeprosinami i bezpłatną wymianą wyświetlacza oraz baterii.

Tak ale nie każdy ma kumpla CEO 
Big Grin

ale ja się z nim nie kumpluję  Big Grin  pierwszy raz do człowieka napisałem. polski oddział był wzburzony po tym mailu, bo jak mogłem do niego napisać? "CEO Samsunga nie jest od zajmowania się tego typu sprawami", przeczytałem w odpowiedzi od polskiego oddziału. ale widać, że on dba o dobre imię marki, bo sprawa, która pochłonęła tygodnie oczekiwania i praktycznie zero odzewu w sprawie pomocy w walce z serwisem CCS, totalną olewką, ruszyła z miejsca. dwa dni i miałem decyzję na mailu z polskiego oddziału z przeprosinami. szkoda, że dopiero po tego typu interwencji.. shame on you, polski oddziale samsunga.. shame on you..
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz
#81
Przede wszystkim chcę podziękować za przydatny temat. Myślę, że to świetna robota. Naprawdę mi się podobało i chętnie podzielę się tymi informacjami z przyjaciółmi. Miłego dnia!!Chcę również doradzić dobre informacje dotyczące doskonałej alternatywy dla kamery gopro. Jestem pewien, że będziesz bardzo zainteresowany i możesz skorzystać z tych informacji
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości