Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tramwaj na drodze
#12
No chyba, że na rondzie faktycznie jest duży ruch przewidywany po zakończeniu całego projektu dróg (to ma być przelot z lotniska na krajową 7).

Jutro koło 8 będe tam jechał. Jak nie zapomne to zapisze przejazd.

W tej chwili to wygląda tak. Na rondzie oczywiście też są 2 pasy. Nie widzę zbytnio sposobu w jaki to miało by rozładować ruch na rondzie, ponieważ skręt w prawo jest możliwy tylko z prawego pasa (tak zresztą sygerują też znaki przed rondem) .... no chyba, że Nowy Port stał by się taką metropolią, że wszyscy będą chcieli tam jechać. Fakt, że na prawym pasie w dniach meczów robią tymczasowy parking.
 
Odpowiedz
#13
ciuchcia napisał(a):miało by rozładować ruch na rondzie
Tak napisałem teoretycznie to się czepiasz.. Zjeżdżając z ronda z zewnętrznego pasa możesz zająć lewy lub prawy pas.. Masz wybór to źle??
 
Odpowiedz
#14
Dobrze Smile dokładnie - czepiam się Smile Dziś już nagrałem zjazd z drugiej strony. Rano nagram wjazd tramwaju.
 
Odpowiedz
#15
Eragon napisał(a):Fotka nie otwiera się w dużym rozmiarze, na tej miniaturze nic nie widać, a zwłaszcza znaków i sygnalizacji. Albo dorysuj, albo zrób taki zrzut żeby było widać..

OK jutro hmm może dziś rozrysuję wam w PAINT jak to wygląda i o co mi chodzi, bo wydaje mi się że opis jest szczegółowy i rozrysowane też jest dobrze - a sygnalizacja nie ma nic do rzeczy w sytuacji o której piszę tzn. sygnalizacja po godzinie 22 już nie działa.
 
Odpowiedz
#16
okoniowaty napisał(a):wydaje mi się że opis jest szczegółowy i rozrysowane też jest dobrze
Postaw się w sytuacji patrzącego na to skrzyżowanie mieszkańca Krakowa czy Katowic, co nigdy w tym miejscu nie był..
ciuchcia napisał(a):czepiam się
no wiem Big GrinD Big GrinD ale w porzo.. żeby jakoś wyjaśnić "co miał na myśli twórca" każde info się przyda.. :okman:
 
Odpowiedz
#17
Eragon napisał(a):
okoniowaty napisał(a):wydaje mi się że opis jest szczegółowy i rozrysowane też jest dobrze
Postaw się w sytuacji patrzącego na to skrzyżowanie mieszkańca Krakowa czy Katowic, co nigdy w tym miejscu nie był..

Proste skrzyżowanie do "ogarnięcia" zwykłe X plus skręcający tramwaj i dwa znaki, droga z pierwszeństwem i ustąp pierwszeństwa.
 
Odpowiedz
#18
Akurat sytuacja z pierwszego postu prosta. Tramwaj jedzie pierwszy zielonym torem. Jakby jechał w przeciwną stronę to A ma pierwszeństwo.
 
Odpowiedz
#19
misda napisał(a):Akurat sytuacja z pierwszego postu prosta. Tramwaj jedzie pierwszy zielonym torem. Jakby jechał w przeciwną stronę to A ma pierwszeństwo.

To w mich rozważaniach jest najbardziej prawdopodobne chociaż hmm .. jak by to powiedzieć trochę też nie zrozumiałe.
Bo ul. z pierwszeństwem "leci" prosto, bo tramwaj zjeżdżający z głównej prawą ma zajętą - no ale tramwaj się rządzi swoimi prawami Wink. I kolejna sytuacja pokazująca, że za kierownicą trzeba myśleć Wink a nie wsiąść w auto i jechać bo mam pierwszeństwo.

Ps. dziękuje za dyskusję Wink
 
Odpowiedz
#20
pierwszeństwo ma tramwaj
 
Odpowiedz
#21
atkan napisał(a):pierwszeństwo ma tramwaj

Nie zawsze.
 
Odpowiedz
#22
@atkan - kolego, nowe prawo o ruchu drogowym tworzysz ?? Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusji to się trochę rozwiń a nie nabijaj postów..
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości