Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vico Marcus 1 za 299zł jako alternatywa dla G1WH
#12
franz napisał(a):no i tu sie pojawia fundamentalne pytanie: skad ta cena za Marcus 1 skoro matryca ta sama co w G1WH a procesor o 2 wieki starszy?

To ja przewrotnie zapytam inaczej: czemu G1WH jest zapakowany w generyczne pudełko, nie ma logo (u)znanego producenta na obudowie i na opakowaniu, porządnie opracowanej instrukcji itp.?
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#13
bo logo, instrukcja i pudelku nie rejestruje Smile
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile
 
Odpowiedz
#14
Jak ci padnie g1wh w kluczowym momencie to będziesz wiedział dlaczego :-)
Płaci się za jakość, wsparcie, aktualizacje, stabilny software itp.
Ja jeżdżę ze starszym modelem vico juz drugi rok ale nigdy mnie nie zawiódł pomimo że pracuje często po 8h dziennie.
Supported by Yanosik, Naviexpert Lifetime, 70Mai Pro
 
Odpowiedz
#15
A ja miałbym duży dylemat co wybrać, bo z jednej strony Marcusy to bardzo dobre konstrukcje i przede wszystkim niezawodne i tu bez dwóch zdań M1 ma przewagę nad G1WH i właściwie nie słyszy się o awaryjności tych kamer czego nie można powiedzieć o G1WH, to w przypadku jakości obrazu G1WH wygrywa w dzień a w nocy to w ogóle nie ma co porównywać. Stosowanie tak archaicznego procesora który używały kamery sprzed ładnych paru lat jak DOD GS600 czy DOD F500LHD znany też w Polsce jako Prestigio RR500 to nieporozumienie.
Chyba na obecny stan wiedzy nie kupiłbym żadnej z tych kamer a jak nie byłoby alternatywy to chyba jednak G1WH.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#16
ew. doplacic do Marcusa 2 lub kupic dwie szt G1WH ;D
Supported by Yanosik, Naviexpert Lifetime, 70Mai Pro
 
Odpowiedz
#17
Tak zauważyłem, ze w tytule jest "za 299zł" a w sklepie za 449zł z GPS. To sam GPS kosztuje 150zł ??
A129 Plus-G   i G1WH
 
Odpowiedz
#18
Posiada ktoś może oryginalne nagranie z Vico Marcus 1 ? Prosiłbym o linka jeśli to nie problem
 
Odpowiedz
#19
pizdys napisał(a):widze tez ze Marcus 1 uzywa Ambarella A2S (...) A2S to wiekowo kamery z przed 2 lat typu DOD gs600, f900lhd, prestigio 530? Tg300....

Witam wszystkich i przepraszam za taką "archeologię", ale dla porządku dwie drobne korekty:
DOD GS600 jest kamerą sprzed 4 lat.
(Wiem, bo wtedy kupiłem i nie była to świeża nowość, a uznany top, z filmikami testowymi także u nas.)
 
Odpowiedz
#20
Moje propozycje alternatywne to Dome G30 lub ewentualnie kamery na novateku 96655, tylko nie wiem czy ten nowszy procesor jest też produkowany tu niech ktoś odpowie, kto na dostęp do myfriendów Smile

Z dostępnych w Polsce alternatyw jest jeszcze dostępny Media Tech MT4049 czyli praktycznie to Dome Z7, cena ok 200zł i jest dostępna w wielu stacjonarnych sklepach
"0 pkt" - nagrywam jako własne "ubezpieczenie" oraz by ukazywać głupotę na polskich drogach
 
Odpowiedz
#21
Podzieli się ktoś z forumowiczów wiedzą jak wypada porównanie marcus 1 z modelem G1w-C , jak wiadomo w modelu xx-c nie mozna modyfikować obrazu firmware od DOD-a, jak to wyglada w naturze? porównujac filmiki na YT ja nie widzę znaczacej róznicy na korzysć jednej czy drugiej kamerki, zarówno w dzien jak i w nocy, obie wypadaja .....podobnie, czyli tak sobie
Viofo A129 Plus duo
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości