Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwana kamera na tył do 100 PLN
#1
Question 
Czołem!

Zostałem poproszony o zakup kamery na tył samochodu, która będzie pracowała non stop - głównie do nagrywania w nocy (podczerwień lub jakaś inna możliwość mile widziana). Budżet: max 100 - 120 PLN. Chodzi o statyczne nagrywanie na parkingu, byleby rozpoznać tablice. Nic więcej nie jest od takiego sprzętu wymagane.

Niestety sam nie jestem w stanie wybrać nic, dlatego proszę Was o poradę. Sugerowałem dołożyć 100 - 150 PLN, ale budżet jest sztywny, więc szukamy czegoś w tej kwocie.

PS. Tak - jestem świadomy, że będzie to szrot, ale trzeba wybrać najlepszą z najgorszych.

Wybierzemy coś z tego pułapu?
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.
Zadowolony użytkownik Viofo A119.
 
Odpowiedz
#2
Stałem niedawno przed identycznym problemem. Mam b40 na przodzie i chciałem na tyl coś. Kupiłem jakiś wynalazek w Chinach za 80zl z nt96220 i... Kaplica.
Najtaniej co dostaniesz to za 29$ na gearbest g1wcb oraz za 35$ a118, oba na nt96650 i ar0330 Taniej nie ma nic.

Aha, do mnie idzie g1w.
 
Odpowiedz
#3
Unikajcie wynalazki na NT96220 szerokum lukiem...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#4
Niestety, nie przetłumaczysz. Ma być "byle co, byleby nagrywało", więc pozostaje wybór jednego z powyżej wymienionych modeli z hiperłącza, trzeba wybrać mniejsze zło.
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.
Zadowolony użytkownik Viofo A119.
 
Odpowiedz
#5
To bierz najtańsza. Kolega takową ma (ta z milionem diod i ekranem od spodu) i o dziwo w nocy z bliskiej odległości coś tam widać. Tak to wszystkie nadają się do... Wiadomo czego.
Nie odczytasz tablic jedynie zarejestruje sytuację. Wiem, bo mialem to coś...
Ew coś na wzór gt300 czyli w morele jest to Vakoss VC-524B.
Jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto. Wiem, bo sam wrzucalem. Na szczęście wymieniłem za dopłatą na g1w bez konieczności odsłania tego czegoś.
 
Odpowiedz
#6
a moze jest mozliwosc zainstalowania naswietlacza IR ? Skoro to ma byc na parkingu to nawet gdzies na budynku obok. Wtedy jest szansa, ze to niewiadomo co cokolwiek nagra Smile
 
Odpowiedz
#7
diody IR, lampy IR, nic to nie daje po za "fioletowym" zabarwieniem, bo nad matryca jest filtr IR ktorego zadaniem jest wlasnie "wyciac" swiatlo IR....bez filtra IR cala kolorystyka traci (wymagana kalibracja kolorow) ale nigdy bez filtra obraz nie bedzie tak nasycony kolorami (zielen bedzie lekko fioletowa) jak z filtrem.

bez filtra IR jedynie w nocy mozna powiedziec o jakims "zysku" bo faktycznie z diodami IR widac duzo wiecej (ale bez filtra IR).

[Obrazek: FB6J5V2.jpg]

[Obrazek: 8iwUJz2.jpg]

tak widzi kamera bez filtra IR w dzien:

[Obrazek: ir-camera19.jpg]

[Obrazek: P1200269_zpsttjqweyt.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości