Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Ktora Ty bys kupil?
G1WH
ANYTEK A3
DOD LS470W
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1WH vs ANYTEK A3 vs DOD LS470W [Novatek + AR0330 // IMX322]
#12
Kolejne fantastyczne porównanie...wielki szacunek za kawał świetnej roboty. Będąc szeregowym zjadaczem chleba (ze względu na cenę) z miejsca jak dla mnie odrzuciłbym DOD. Dla codziennego użytku przepłacanie ponad dwukrotnie za urządzenie, które z punktu widzenia zwykłego kierowcy jakim jestem, nie wnosi jakiejś strasznie powalającej poprawy jakości nagrań w stosunku do pozostałej dwójki moim zdaniem mija się z celem. Być może jeśli "spałbym na pieniądzach" wziąłbym ją bez mrugnięcia oka choćby ze względu na wsparcie serwisowe. W dalszym ciągu jestem pod wrażeniem możliwości kamerek G1, mimo iż jest już długi czas na rynku. Moja G1 jak do tej pory (ponad 1,5roku użytkowania) sprawuje się dobrze i nie powiem o niej nic złego. W niedługim okresie czasu będę chciał kupić coś nowszego i właśnie przyglądałem się Anytekowi A3. Stosunek ceny do jakości przy sprowadzeniu od przyjaciół ze wschodu jak dla mnie rewelacyjny. Tylko ta stylistyka nie odpowiada mi (ale jak to piszecie trochę inwencji twórczej i można to poprawić).

Jeszcze raz Pizdys rewelacyjna robota.
 
Odpowiedz
#13
Jak zawsze dobra robota i odpowiednie podejście do porównania.

No i kolejny raz wychodzi na to że GWH1 to nadal optymalny wybór.
DOD niestety przegrywa ceną i nie chodzi o to że jest drogi ale że konkurencja jest bardzo TANIA.
G1WH można zakupić poniżej 200zł co jest połową ceny Anytek A3 na ten moment.
 
Odpowiedz
#14
Biorąc pod uwagę to, co potrafią te sprzęty i jak to się ma do ceny, to z mojej 'matematyki' wychodzi że:
1. ANYTEK A3 za 400zl pokonuje G1WH za 300zl
2. Zaś DOD LS470W (2016) pomimo niepodważalnie bardzo dobrej jakości nagrań nocnych, niech za te za 1050zl sprzedają na księżycu.
(dałbym nie więcej niż 600)
Jedno piwo, to zdecydowanie zbyt mało. DZIĘKI !!! [Obrazek: BottomsUp.gif] Niezastąpiona robota Pizdys !!! :helou:
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#15
Taka mała uwaga Panowie. Bierzcie pod uwagę ceny w Pl bo tu żyjemy. A widzę jednemu wychodzi 200zł, drugiemu 300zł za G1
G1WH- 225-239zł (T tańsze)
A3- 451zł
LS470W- brak
A129 Plus-G   i G1WH
 
Odpowiedz
#16
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 8-). Obraz z DOD LS470W bez wątpienia charakteryzuje się najlepszą jakością, jednak nie dostrzegam w tym aspekcie rewolucji, która skłoniłaby mnie do zapłacenia takiej kwoty. Anytek A3 wydaje się optymalnym rozwiązaniem, średnia jakość nagrań spośród tych trzech urządzeń i średnia cena, jednak dla mnie obudowa trochę dyskredytuje tę kamerę (nie wyobrażam sobie... nie wiem.. obklejania ją czarną taśmą izolacyjną czy co.), chociaż za moje beżowe lusterko może by była w sam raz ;-). Jednak posiadając GT550WS (jakość G1WH) chyba dalej poczekam na coś bardziej rewolucyjnego. No właśnie tylko na co? Chyba nadzieja w A12 + AR0230, co myślisz pizdys na ten temat?

"Oczywista oczywistość" świetna robota pizdys, chapeau bas :helou:.

 
Odpowiedz
#17
Ale dod ma spory bitrate. Jakby A3 miał taki sam to by chyba nie odstawał zbytnio. pizdyś chyba odbija sobie wolną niedzielę za tą recenzję, zniknął jak kamień w wodzie Smile
 
Odpowiedz
#18
Wczoraj znalazłem sobie na Aliexpress kamerke za 74 a dzis już na tej samej aukcji jest za 119USD.
 
Odpowiedz
#19
Dziekuje bardzo za komentarze, i oceny kamer :!!!:

Odpowiadajac na pytania:
@misda, nie chce promowac zadnych sklepow ale znajdziesz ta kamere na ebayu, alexpress, amazon...sa juz za okolo 59GBP z EU (~354zl)
@Makabra,@misda, Anytek A3: srednica zewnetrznego obiektywu to 36mm,

Kamera Anytek A3 filmiki zabezpiecza tak:
podczas nagrywania wciskasz lewy przycisk (menu) i obecny plik bedzie zabezpieczony (jest odpowiedni znak na filmie)
obecny odcinek nagrania dostaje ekstra 30sek i bedzie zapisany caly odcinek w folderze RO jezeli nagranie wlanie sie zaczelo, np. pierwsza sekunda, to nagranie bedzie mialo 1sek+30sek, jezeli trwa juz 2min to bedzie 2min+30sek
odcinki mozna dzielic (loop recording) na 3/5/10min.


@misda, wykrywanie ruchu dziala jak w G1Wh/DOD LS460W/LS470W czyli b.slabo, generalnie w teorii zapisuje nagranie w momencie wykrycia ruchu i trwa 12sek - w praktyce mija 2-3sek od momentu pojawienia sie ruchu i dopiero wtedy kamera zaczyna nagrywac (czyli z opoznieniem), nie ma funkcji aktywacji automatycznie np. jak auto dlugo stoi itp (to ma tylko LS470W jako pierwsza z DODow), generalnie nie zalecam uzywania funkcji wykrywania ruchu bo nie dosc ze dziala z opoznieniem to nagrywa tylko 12sek, byc moze w kolejnych aktualizacjach to sie poprawi, moja wersja to Anytek A3 Fw.v1.0 (20150523).

[Obrazek: 9.jpg]

@slayer, co do pytania o A12+AR0230, tez niecierpliwie czekam na ta kamere,
jako, ze mam kamere z Aptina AR0331 (prawdziwy WDR 100dB) i robi ogromne wrazenie, jestem przekonany ze nowy AR0230 (o duzo lepszej specyfikacji niz obecny AR0331) zdecydowanie pozytywnie zaskoczy,
mysle ze nawet DOD LS470W w nocy nie bedzie mial tu duzych szans...ale trzeba czekac, byc moze Vicovation szybciej sie pokaze niz DOME A12+AR0230.

***************************************************************
Jako, ze widze duze zainteresowanie kamera Anytek A3 wrzucam zdjecia i uaktualniam kilka informacji:
- wyswietlacz jest czytelny nawet pod duzym katem, jest troche blado/niebieski ale to chyba typowe dla kamer na novateku...
[Obrazek: 20.jpg]

- kamera nie ma przycisku mode, aby przelaczac tryby pracy(tryb zdjec, odtwarzacz) trzeba przytrzymac przycisk MENU:

[Obrazek: 201601ovo.jpg]

- kamera ma wewnetrzna pamiec, ale nie ma do niej dostepu i trudno powiedziec ile ma tej pamieci i po co ona jest:

[Obrazek: 21.jpg]

- nadal nie potrafie stwierdzic po co jest dodatkowe zlacze AV (sa 2), moj kamer mini Jack nie jest rozpoznawany nawet jako wyjscie AV...a co ciekawe ten sam kabel dziala w innych kamerach, dam znac jak czegos sie dowiem.

Z funkcji dodatkowych (typowych dla G1W/h na novateku) mozna zaliczyc:
+ kamera po podlaczeniu dziala jako tryb pamieci masowej lub jako kamera internetowa.
+ wlasny znacznik 8znakow
+ automatycznie wylaczanie (3/5/10min) ktore dotyczy czasu bezczynnosci (nie po odcieciu zasilania)
+ image rotation (czyli mozna nagrywac "do gory nogami")
+ WDR on/off ( :? w sumie nie wiem po co mozna wybierac Off)
+ ZOOM cyfrowy 4x
+ w trybie zdjec jest "sharpness" oraz "white balance" ktorych zmiany dokonuja sie tez dla nagran zwyklych filmow!

*- + zasilacz ma 5V/2.1A wiec jak w przyszlosci padnie bateria to w zimie mimo wszystko kamera wstanie, obecnie majac zasilacz mniejszy niz 1.5A (np G1Wh) kamery moga w zimie odmowic dzialania ze wzgledu na opor martwej baterii...

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

[Obrazek: 4.jpg]

[Obrazek: 5.jpg]

[Obrazek: 6.jpg]

[Obrazek: 7.jpg]

[Obrazek: 8.jpg]

[Obrazek: 10.jpg]

[Obrazek: 12.jpg]

[Obrazek: 13.jpg]

[Obrazek: 14.jpg]

[Obrazek: 15.jpg]

[Obrazek: 16.jpg]

[Obrazek: 17.jpg]

[Obrazek: 18.jpg]

[Obrazek: 19.jpg]

[Obrazek: 23.jpg]

Dziekuje za zainteresowanie tematem, nie da sie ukryc, ze Anytek A3 robi wrazenie, ale tez momentami G1Wh nie daje o sobie zapomniec :hehe:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#20
Dzięki za informacje. Zakup Anytek dokonany. Pobrało z karty 302zł. Pozostaje czekać na polecony z Urzędu Celnego i opłacić VAT przy odbiorze.
 
Odpowiedz
#21
Pizdys ja wiem, że nie chcesz bezpośrednio oceniać jakości nagrań przy porównaniach, żeby nie sugerować oceny innym, ale myślę że wiele osób byłoby zainteresowanych Twoją opinią :yahoo:. Więc dla takich osób mógłbyś dawać swoje słowo końcowe np. Kolorem tła, tak aby trzeba było zaznaczyć tekst, by go zobaczyć albo poprzez kod hide, jeśli tu bangla :okman:.

 
Odpowiedz
#22
@pizdys, a próbowałeś naciskać dłużej przycisk MENU? On powinien zmienić tryb video/foto/player, przynajmniej tak się działo w moim testowym Xblitz P100 (brandowany Anytek A3).

A ogólnie jak zwykle rewelacyjna robota :)
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości