• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wypożyczyć czy nie -oto jest zagwostka, oto jest pytanie...
Witam, jestem od niedawna na forum i czuję się trochę niezręcznie, ponieważ mało się znam na temacie mimo, że jestem mężczyzną. Niedawno w pracy zaproponowali wspólny wyjazd (moje auto jest w naprawie) a ja chciałbym dobrze się zaprezentować. Nie chcę dojeżdżać do nich pociągiem (pracuję w poważnej firmie) dlatego postanowiłem że wypożyczę samochód 8-) Super pomysł, tylko ofert odpowiednich potrzebuję....Ktoś coś wie? Jestem z Podlasia i zależy mi na sprawdzonych ofertach.. Confusedhock2:

Odpowiedz
czy w następnym poście dostaniemy linka akurat "wyszukanej" wypożyczalni gorąco polecanej przez jakiegoś znajomego?
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz
NCMSN napisał(a):czy w następnym poście dostaniemy linka akurat "wyszukanej" wypożyczalni gorąco polecanej przez jakiegoś znajomego?

Oh ...Ty :-) Wszędzie węszysz podstęp Big GrinD Może zamiast złych myśli, wynajdziesz coś "Koledze" ... Big GrinD Big GrinD Big GrinD
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
niewielkie, zwinne, ekonomiczne... klasyczna linia, powoli zaczyna być niszową marką (być może wkrótce będzie można rejestrować je na żółte tablice)
w takim aucie na pewno można zwrócić uwagę Tongue

[mimg]http://img2.oferia.pl/b7d98e034f83e80059a6563510a7d320_1000_1000_0_1.jpg[/mimg]

Odpowiedz
NCMSN napisał(a):w takim aucie na pewno można zwrócić uwagę Tongue

Widzisz, tylko do roboty Cię pogonić, a już służysz ekskluzywnymi propozycjami :okman:

Co do klasycznej linii, to taką posiadał już na początku lat 80-tych nieodżałowany Beskid.

Odpowiedz
Beskid to Twingo,
po wygaśnięciu patentu, przejęli go Francuzi .

Odpowiedz
NCMSN napisał(a):Beskid to Twingo,
po wygaśnięciu patentu, przejęli go Francuzi .

Niestety, taka prawda ... dobrze, że Polakom chociaż Melex się ostał i trochę, całkiem prężnego przemysłu kolejowego.
Fajne pomysły, wdrażane w życie ma też AMZ z Kutna ... prototypy zgrabnych Syrenek.

Odpowiedz
NCMSN, to typowo psychologiczny problem, nazywa się albo uogólnianie, albo warunkowanie klasyczne ewentualnie (przeciwieństwo) efektu aureoli. 1. Jeśli uważasz, że każda osoba, która szuka porady mając równocześnie już na nią odpowiedź to można podciągnąć pod uogólnienie. 2. Warunkowanie klasyczne :widzisz osobę, która pasuje do Twojego "zagrażającego innym formułowiczom profilu/postu", nie znając jej dobrze, nie czekając na rozwój sytuacji już oceniasz. 3. Przeciwieństwo efektu aureoli...hm. Wyobraź sobie, że widzisz piękną kobietę: długie brązowe włosy, piękne duże oczy, ładnie elegancko ubrana- co sobie pomyślisz? Do jej cech wyglądu dodasz na pewno że jest inteligentna, mądra i po prostu idealna. To jest tzw. efekt aureoli-do wyglądu dopowiadasz cechy. Jeśli wygląd jest elegancki- to na pewno jest ktoś mądry, wykształcony i elokwentny.
Przeciwieństwem będzie jeśli dodasz do mojego postu swoją negatywna interpretację.
:helou:

Odpowiedz
a zamiast pisać powyższe wystarczyłyby 3 słowa w wyszukiwarce
1. wypożyczalnia
2. samochodów
3. podlasie

proszę. nie musisz dziękować.

@Szofer, gdyby np Syrena Sport weszła do produkcji byłaby hitem... i wydaje mi się, że nie tylko u nas ale i po zachodniej stronie...
no ale cóż dawny ustrój przyhamował rozwój tego projektu.

Odpowiedz
NCMSN napisał(a):@Szofer, gdyby np Syrena Sport weszła do produkcji byłaby hitem... i wydaje mi się, że nie tylko u nas ale i po zachodniej stronie...
no ale cóż dawny ustrój przyhamował rozwój tego projektu.

Mnie to śmieszy "tamten ustrój", jeśli chodzi o produkcję samochodów, zawszę zadaję sobie pytanie jak to było?? na przykładzie niemieckiej technologii Wink po obu stronach żelaznej kurtyny warto porównać pod każdym względem wartburga oraz mercedesa z tego samego rocznika produkcji - przepaść technologiczna.

Odpowiedz
Faraon napisał(a):NCMSN, to typowo psychologiczny problem, nazywa się albo uogólnianie, albo warunkowanie klasyczne ewentualnie (przeciwieństwo) efektu aureoli. 1. Jeśli uważasz, że każda osoba, która szuka porady mając równocześnie już na nią odpowiedź to można podciągnąć pod uogólnienie. ........
:helou:

Nie dziw się takiej reakcji skoro na forum dotyczącym kamer samochodowych szukasz porad typu "gdzie wypożyczyć auto".....
Stan pkt 0

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości